Max Factor Miracle Glowuniverzálny rozjasňovač

3×
Max Factor Miracle Glow univerzálny rozjasňovač
Max Factor Miracle Glow univerzálny rozjasňovač
15 ml
7,51

Kód: MXF02228 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 1. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Miracle Glow
Vlastnosti

Univerzálny tekutý rozjasňovač Max Factor Miracle Glow vašu pleť prirodzene rozžiari a dodá jej zdravý vzhľad bez pocitu nežiaducej lepkavosti.

Vlastnosti:

  • okamžite zvyšuje žiarivosť pleti
  • rozjasňujúce pigmenty dodávajú pleti jas
  • dokonale sedí všetkým odtieňom pleti
  • ľahká textúra ľahko splýva s pleťou

Ako aplikovať:
Rozjasňovač aplikujte pomocou prstov či aplikačnej hubky na vrchnú časť lícnych kostí a čelo. Rozotrite dostratena.
Pre celkový rožiarený vzhľad môžete pár kvapiek rozjasňovača zmiešať priamo s make-upom.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Efekt
rozjasňujúci

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Miracle Glow