Maybelline Volum’ Express The Rocket

riasenka pre objem

4×
Maybelline Volum’ Express The Rocket riasenka pre objem
Maybelline Volum’ Express The Rocket riasenka pre objem
odtieň Black Noir 9,6 ml
5,22

Kód: MAY0108 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
piatok 28. 6. 2019
Maybelline Volum’ Express The Rocket
odtieň Black Noir 9,6 ml | 5,22

Popis produktu Maybelline Volum’ Express The Rocket

Popis:
S exkluzívnou riasenkou Maybelline Volum 'Express The Rocket dosiahnete až osemkrát väčší objem vašich rias a to priamo raketovou rýchlosťou! Riasenka je jedinečná svojou unikátnou kefkou, ktorá je špeciálne zhotovená z pevného jadra vyvíjajúceho tlak na riasy, vďaka čomu riasy rovnomerne obaľuje riasenkou. Pružné a pravidelne rozmiestnené štetinky kefky zase češú riasy od korienkov až ku končekom a predchádzajú tak vzniku nevzhľadných žmolkov.
Riasenka Maybelline Volum 'Express The Rocket je výnimočná aj svojim excelentným zložením, ktoré spočíva v gélovom základe. Získajte v priebehu chvíľky neobyčajne zmyselný a dramatický pohľad! Vďaka jedinečnej kombinácii špeciálnej kefky a unikátneho zloženia, budú vaše riasy dokonale natočené, objemné a uhrančivé!

Účinky:

  • zhusťuje, predlžuje a natáča riasy
  • nerozmazáva sa
  • ľahko a rýchlo sa nanáša
  • zabraňuje tvorbe žmolkov

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre objem, tvarujúca
Vodoodolné
nie

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.