MEDIBLANC Sensi-Relief

zubná pasta pre citlivé zuby

MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
MEDIBLANC Sensi-Relief zubná pasta pre citlivé zuby
100 ml
10,50

Kód: MEB3055 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
nedeľa 22. 7. 2018

Popis kozmetiky MEDIBLANC Sensi-Relief

Popis:
V čom je zubná pasta MEDIBLANC Sensi-Relief jedinečná? Nielenže výrazne eliminuje citlivosť vašich zubov, zbaví ich všetkých nečistôt a usadenín a dlhodobo osvieži váš dych, ale zároveň predstavuje celok unikátnych procesov a zloženia, ktoré žiadna iná pasta nespája a vďaka ktorým zažijete naozajstný pocit dokonale vyčistených zubov. Navyše je veľmi šetrná k ústnej dutine.

Základným princípom je jej funkčnosť v troch fázach.

Fáza 1 - Zvlhčenie
Obvyklá doba čistenia zubov sa pohybuje v niekoľkých minútach, a preto je dôležité, aby za túto pomerne krátku dobu došlo k rýchlemu zmáčaniu povrchu zubov, vytvorenie bohatej peny a rovnomernému roznesenie účinných látok, ktoré na seba uchytia zvyšky stravy a časti povlaku. Preto obsahuje zubná pasta MEDIBLANC Sensi-Relief penivé látky, ktoré majú extrémne rýchlu schopnosť zmáčania a dokážu zefektívniť proces čistenia. Aktívne látky majú navyše schopnosť preniknúť aj na ťažko dostupné miesta, kam sa s kefkou bežne nedostanete! Unikátne zloženie pasty MEDIBLANC Sensi-Relief má schopnosť zamedziť rastu mikroorganizmov, vďaka čomu veľmi efektívne eliminuje nežiadúci zápach z úst.

Fáza 2 - Účinnosť látok a starostlivosť
Zvýšená citlivosť zubov je veľmi obmedzujúca a spôsobuje nepríjemnú a náhlu bolesť. Citlivosť sa najviac prejavuje v miestach odhalenia zubných krčkov, kde už ďasno nezakrýva citlivú časť zubov alebo ak dôjde k strate či poškodeniu zubnej skloviny. Špeciálne modifikovaná úprava alantoínu s výraznými regeneračnými účinkami tvoria základ zubnej pasty MEDIBLANC Sensi-Relief. Alantoín predstavuje výnimočnú látku schopnú regenerovať a zaceliť drobné defekty v sklovine spôsobujúce citlivosť zubov. Zároveň účinne obnovuje bunkovú štruktúru v miestach odhalenia zubných krčkov a uzatvára kanáliky vedúce k hlavnému nervu zubu, ktorý vyvoláva bolesť. Poskytuje hojivý efekt a pôsobí protizápalovo. Toto unikátne zloženie tak zníži citlivosť zubov na studené, teplé alebo kyslé podnety.

Zubná pasta MEDIBLANC Sensi-Relief tiež obsahuje dentálne mikronizované siliky. Vďaka ich špeciálnej úprave /nemajú ostré hrany/ a veľkosti /v priemere iba 10 mikrónov/ nedochádza k obrusovaniu zubov /abrazivite/, a teda vyššej miere citlivosti ako u bežných zubných pást. Navyše funkčnosť silík spočíva v tom, že každá častica na seba naviaže až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako sama váži. Vďaka tomu je dosiahnutá maximálna miera čistenia! Pre zvýšenie ochrany a posilnenie zubnej skloviny sme zároveň aplikovali fosfát vápnika v mikronizovanej podobe, ktorý zvýši efektivitu ukladania minerálnych látok v zuboch, a tak urýchli proces mineralizácie. Tento proces je u bežných pást dlhý až 5 minút!

Fáza 3 - Dlhodobý efekt sviežosti v ústach
Oproti bežným zubným pastám vám zubná pasta MEDIBLANC Sensi-Relief zaistí extra dlhý pocit sviežosti, ktorý si budete môcť užívať ešte dlho po vyčistení. Táto pasta totiž obsahuje enkapsuláty, vďaka ktorým sa patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej uvoľňuje postupne počas celého procesu čistenia a pocit sviežosti tak neskončí po pár sekundách čistenia.

Zubná pasta MEDIBLANC Sensi-Relief je navyše veľmi šetrná k ochrane ústnej dutiny. Neobsahuje syntetické sladidlá, SLS / SLES ani dráždivé konzervanty. Bez fluoridu, peroxidu, bez parabénov. Nespôsobuje suchosť v ústach. Pri pravidelnom používaní zubnej pasty MEDIBLANC Sensi-Relief tak docielite maximálny efekt čistenia, ochrany a bielosti, ktorý vám bežná pasta neponúkne. Budete mať naozaj pocit dokonale vyčistených zubov.

Účinky:

 • zaceľuje drobné poškodenia zubnej skloviny
 • obnovuje bunkovú štruktúru odhalených zubných krčkov
 • znižuje citlivosť zubov na teplé, studené a kyslé podnety
 • chráni pred tvorbou zápalov
 • zamedzuje tvorbe povlaku a zubného kazu
 • posilňuje zubnú sklovinu
 • zanecháva dlhodobý pocit sviežosti v ústach

Zloženie:

 • modifikovaný alantoín - zaceľuje drobné poškodenia zubnej skloviny. Znižuje precitlivenosť zubov. Chráni pred tvorbou zápalov.
 • mikronizované siliky - unikátne častice s veľkosťou 10 mikrónov, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia. Vďaka tomu, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine.
 • mikronizovaný fosfát vápnika - zvyšuje efektivitu mineralizácie a urýchľuje jej čas. Chráni a posilňuje zubnú sklovinu.
 • patentovaná receptúra prírodných sladidiel, mentolu a mäty piepornej v podobe enkapsulátov, ktorá je uvoľňovaná postupne a dlhodobo zaisťuje svieži pocit v ústach po vyčistení zubov.

Použitie:
Na čistenie zubov používajte aspoň 2x denne množstvo pasty o veľkosti zrnka hrachu.

O značke MEDIBLANC

MEDIBLANC | Unikátne produkty britskej značky MEDIBLANC v oblasti dentálnej hygieny prinášajú na trh revolučné zloženie a účinky. MEDIBLANC ako jediná v sebe spája všetky známe prírodné účinné látky, systémy čistenia a ochrany. Vytvára tak jedinečnú a účinnú starostlivosť.
MEDIBLANC ponúka riešenie nielen pre bielenie zubov a citlivé zuby, ale aj pre problematiku krvácavosti ďasien (parodontózu). Vďaka unikátnemu zloženiu a 3krokovému systému rieši primárne príčiny problémov.
Vďaka absencii dráždivých či inak negatívnych látok sú produkty veľmi šetrné a vhodné na dlhodobé používanie.
Produkty MEDIBLANC neobsahujú:

 • peroxidy
 • fluoridy
 • dráždivé konzervanty
 • syntetické sladidlá
 • parabény
 • neobsahuje SLS/SLES

 

Menu