Prejsť na hlavný obsah

Mense

O značke Mense

Priamočiaru kozmetickú starostlivosť ako stvorenú pre moderného muža prináša značka Mense. Zloženie jej produktov je dokonale prispôsobené špecifickým potrebám mužskej pleti, pokožky a vlasov. Zaistí im všetko od výživy až po ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

 

Pre mužov, ktorí si vážia svoje telo a chcú sa o neho starať každý deň aspoň chvíľu, vznikla pánska kozmetika Mense. S kompaktnými a praktickými produktami Mense si môžete ľahko vytvoriť pravidelnú každodennú rutinu, ktorá prinesie viditeľné výsledky. Účinné aktívne látky starostlivo vybrané pre potreby mužského tela dodajú pleti, pokožke tela a vlasom výživu, ochranu a zdravý vzhľad.

Čo znamená Mense? Starať sa o seba, ctiť a skrášľovať svoje telo. Postarajte sa aj vy o svoje telo vďaka produktom ako je osviežujúca čistiaca pena s výťažkom z morského machu, ochranný pleťový krém SPF 20, protivráskové a liftingové sérum s retinolom či upokojujúci balzam po holení s ľanovým olejom. A pretože pod značku Mense patrí nielen pánska pleťová kozmetika, ale aj telová a vlasová, nájdete v jej portfóliu aj dezodorant pre 24-hodinovú sviežosť, revitalizačný sprchový gél so zázvorom alebo vyživujúci zázvorový šampón na posilnenie vlasov.

celý text skryť text