Montale Aoud Limeparfumovaná voda unisex

Montale Aoud Lime parfumovaná voda unisex
Montale Aoud Lime parfumovaná voda unisex
Odporúčaná maloobchodná cena
110,00

Ušetríte 38%
100 ml
67,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1466 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 4. 6. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 4. 6. 2020

Popis parfému Montale Aoud Lime
Zloženie

Montale Aoud Lime je drevito-kvetinovo-korenistá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi vzácneho dreva oud a ruže. Patrí do prvého francúzskeho radu parfémov venovaného vzácnemu drevu oud, surovine so živičnou arómou. Radu, ktorý svetu predstavila značka Montale, špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Aoud Lime vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Ústredná vonná kompozícia parfému Aoud Lime, drevo stromu aquilárie, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh. Je to úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia je niekedy tiež označovaná ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.

Elegantná a exotická parfémovaná voda Aoud Lime ponúka úchvatnú interpretáciu populárneho spojenia agarového dreva a kráľovnej kvetín, ruže. Spájajú sa spolu do bohatej a mocnej harmónie. Tento nesmierne vydarený parfém však ponúka omnoho viac. Zmyselnosť a vznešenosť nesmierne vzácneho dreva oud z pakistanských hôr vo vonnej kompozícii Montale Aoud Lime osviežujú a súčasne zmäkčujú akordy indických ruží a talianskeho kosatca. Hrejivý záver v sebe spája santalové drevo a pačuli s pikantným dotykom šafranu. Celková aróma je dych vyrážajúca, úžas vzbudzujúca a až neuveriteľne zmyselná.

Aoud Lime je úchvatnou parfémovanou vodou plnou elegancie a exotickosti, dokonale vhodnou pre mužov i ženy. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý rozohráva to najlepšie z dreva oud do absolútne úchvatnej a majstrovsky vyváženej kompozície.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfém Aoud Lime je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Vďaka svojej hrejivej stránke sa Aoud Lime hodí najmä na chladnejšie mesiace, na deň i večer. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi typicky orientálnu kombináciu vôní dreva oud a ruže v originálnom poňatí. Vyskúšať Aoud Lime by mali tiež všetci, ktorí oceňujú skutočnú kvalitu a radi na seba nechajú dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Aoud Lime podčiarknutou lesklou sýtou tmavou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Aoud Lime - zmyselnosť a vznešenosť dreva oud v elegantnej, exotickej a absolútne geniálnej kompozícii.

Zloženie

Zloženie
kosatec, santalové drevo, ruža, ambra, agar, pačuli, šafrán
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Aoud Lime