Montale Pure Gold

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

1×
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Pure Gold Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
65,90

Kód: MNT1476 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 22. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 22. 2. 2019
Montale Pure Gold
100 ml | 65,90

Popis parfému Montale Pure Gold

Montale Pure Gold je kvetinová vôňa pre ženy s ovocnými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka veľmi žiarivý koncentrát bielych kvetov so zaujímavými doplňujúcimi tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Pure Gold vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Pure Gold spája nádherné kvety pomarančovníka, neroli a egyptský jazmín s talianskou mandarínkou a úchvatnou marhuľou do priateľskej a štedrej vône, ktorá sa postupne rozvíja na intenzívnom základe tvorenom bielym pižmom, gurmánskou vanilkou a kúzelnou pačuli. Vonná kompozícia v sebe spája jemnosť, sladkosť, zmyselnosť a priateľskosť do celkového príťažlivého prežiareného parfému. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Pure Gold je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Pure Gold vytvára okolo svojej nositeľky presvetlenú auru plnú priateľskej príťažlivosti a žiarivej radosti zo života. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý s citom spája rozmanité akordy do jednej z najpriateľskejších kvetinových vôní vôbec.

Veľmi vydarená kvetinová parfémovaná voda Pure Gold sa hodí na celý rok a ide o ideálny denný parfém. Navždy si získa ženy, ktoré majú rady výrazne pozitívne kvetinové vône, najmä v kombinácii s ovocnými tónmi. Vyskúšať si túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Pure Gold podčiarknutou krásnou jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Pure Gold - priateľská kvetinová vôňa plná svetla.

Zloženie

Zloženie
jazmín, kvet pomarančovníka, mandarínka, marhuľa, neroli, pačuli, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Pure Gold

Pridať novú recenziu

4.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem