Montale Pure Goldparfumovaná voda pre ženy

4×
Montale Pure Gold parfumovaná voda pre ženy
Montale Pure Gold parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
110,00

Ušetríte 45%
100 ml
60,50

Kód: MNT1476 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 16. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Montale Pure Gold
Zloženie

Montale Pure Gold je kvetinová vôňa pre ženy s ovocnými akordmi. Táto parfémovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka veľmi žiarivý koncentrát bielych kvetov so zaujímavými doplňujúcimi tónmi. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Pure Gold vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Pure Gold spája nádherné kvety pomarančovníka, neroli a egyptský jazmín s talianskou mandarínkou a úchvatnou marhuľou do priateľskej a štedrej vône, ktorá sa postupne rozvíja na intenzívnom základe tvorenom bielym pižmom, gurmánskou vanilkou a kúzelnou pačuli. Vonná kompozícia v sebe spája jemnosť, sladkosť, zmyselnosť a priateľskosť do celkového príťažlivého prežiareného parfému. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Pure Gold je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Pure Gold vytvára okolo svojej nositeľky presvetlenú auru plnú priateľskej príťažlivosti a žiarivej radosti zo života. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý s citom spája rozmanité akordy do jednej z najpriateľskejších kvetinových vôní vôbec.

Veľmi vydarená kvetinová parfémovaná voda Pure Gold sa hodí na celý rok a ide o ideálny denný parfém. Navždy si získa ženy, ktoré majú rady výrazne pozitívne kvetinové vône, najmä v kombinácii s ovocnými tónmi. Vyskúšať si túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Pure Gold podčiarknutou krásnou jemnou zlatoružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Pure Gold - priateľská kvetinová vôňa plná svetla.

Zloženie

Zloženie
pižmo, jazmín, vanilka, mandarínka, kvet pomarančovníka, pačuli, marhuľa, neroli
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Pure Gold