Montale Red Aoudparfumovaná voda unisex

Montale Red Aoud parfumovaná voda unisex
Montale Red Aoud parfumovaná voda unisex
100 ml

Kód: MNT1515 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Montale Red Aoud
Zloženie

Montale Red Aoud je orientálna drevitá hrejivo korenistá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi dreva oud a ruže. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Red Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jedna z hlavných vonných kompozícií parfému Red Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilária, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v kompozícii Montale Red Aoud populárne spája s ružou a ďalšími, dokonale zladenými akordmi.

Parfémovaná voda Red Aoud ponúka pútavý výrazný tón čierneho korenia v spojení s ďalším korením, ružou a vzácnymi drevinami. V hlave sa vonná kompozícia Montale Red Aoud otvára tónmi agarového dreva a čierneho korenia, srdce tvoria tóny ruže, šafranu a rasce a základ pozostáva z koreňa kosatca, santalového dreva a vetiveru. Temná korenistosť dreva oud sa efektne spája s jasnou pikantnosťou červeného korenia. Zvodnosť korenistých akordov je ešte podporená vôňou rasce a šafranu a zjemnená koreňom kosatca a sladkým santalovým drevom.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril takmer návykový parfém obdivuhodne vyváženej harmonickej kvality, ktorý má priam afrodiziakálne vlastnosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Red Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Red Aoud sa hodí najmä na chladnejšie mesiace, ako denný aj večerný parfém. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi spojenie dreva oud a ruže v nápaditej, netypicky gurmánskej kompozícii. Vyskúšať by si ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na sebe nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Red Aoud podčiarknutou atraktívnou tmavočervenou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Red Aoud - afrodiziakálna vôňa ruže, agarového dreva a korenia.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
agar, korenie
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, rasca, šafrán
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, vetiver, koreň kosatca
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Red Aoud