Montale Red Aoud

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Red Aoud Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
62,50

Kód: MNT1515 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 17. 10. 2018
Osobný odber
streda 17. 10. 2018
Montale Red Aoud
100 ml | 62,50

Popis parfému Montale Red Aoud

Montale Red Aoud je orientálna drevitá hrejivo korenistá vôňa pre ženy a mužov s výraznými akordmi dreva oud a ruže. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Red Aoud vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jedna z hlavných vonných kompozícií parfému Red Aoud, Pierrom Montale milované drevo stromu aquilária, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živicovou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Táto skutočne kráľovská ingrediencia, označovaná niekedy aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“, sa v kompozícii Montale Red Aoud populárne spája s ružou a ďalšími, dokonale zladenými akordmi.

Parfémovaná voda Red Aoud ponúka pútavý výrazný tón čierneho korenia v spojení s ďalším korením, ružou a vzácnymi drevinami. V hlave sa vonná kompozícia Montale Red Aoud otvára tónmi agarového dreva a čierneho korenia, srdce tvoria tóny ruže, šafranu a rasce a základ pozostáva z koreňa kosatca, santalového dreva a vetiveru. Temná korenistosť dreva oud sa efektne spája s jasnou pikantnosťou červeného korenia. Zvodnosť korenistých akordov je ešte podporená vôňou rasce a šafranu a zjemnená koreňom kosatca a sladkým santalovým drevom.

Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril takmer návykový parfém obdivuhodne vyváženej harmonickej kvality, ktorý má priam afrodiziakálne vlastnosti. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Red Aoud je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Red Aoud sa hodí najmä na chladnejšie mesiace, ako denný aj večerný parfém. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy a mužov, ktorí majú radi spojenie dreva oud a ruže v nápaditej, netypicky gurmánskej kompozícii. Vyskúšať by si ju mal tiež každý, kto oceňuje skutočnú kvalitu a rád na sebe nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Red Aoud podčiarknutou atraktívnou tmavočervenou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Red Aoud - afrodiziakálna vôňa ruže, agarového dreva a korenia.

Zloženie

Hlava
agar, korenie
Srdce
rasca, ruža, šafrán
Základ
koreň kosatca, santalové drevo, vetiver
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.  

Menu