Montale Rose Elixir

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

6×
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
73,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1540 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Montale Rose Elixir
100 ml | 73,90

Popis parfému Montale Rose Elixir

Montale Rose Elixir je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy s výraznými akordmi ruže. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka krásnu mimoriadne ženskú vôňu plnú tanca a flirtu. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale aj parfémovanej vode Rose Elixir vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Rose Elixir predstavuje priťahujúcu vôňu ruže rozohrávajúcu hru príťažlivosti s citrusmi, jahodovými listami, jazmínom a kvetmi pomarančovníka. Aróma, jemne usadená na lákavom základe s tónmi jantáru, vanilky a pižma. Celková vonná kompozícia je stelesnením mladej ženy, vždy pripravenej pretancovať celú noc a samopašne okúzľovať svoje okolie. Ruža dodáva eleganciu a príťažlivosť, citrusy sviežosť, jazmín a jahody jemnú a veselú sladkosť a základ úchvatne kontrastnú vášeň. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Rose Elixir je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Rose Elixir, v stručnosti najlepšie označiteľný ako ovocná ruža, vytvára okolo svojej nositeľky priateľsky flirtujúcu auru plnú ženskosti a veselosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je sladký, no zároveň svieži.

Zvodná parfémovaná voda Rose Elixir, ktorá sa majstrovsky hrá s obľúbenou témou ruže, sa hodí na celý rok, najlepšie však vynikne v teplejších mesiacoch. Ide o ideálny denný parfém, ktorý svojej nositeľke vždy zaručene vykúzli úsmev na tvári a zaistí jej neprehliadnuteľnosť aj v dave. Montale Rose Elixir si navždy získa ženy, ktoré majú rady zmyselné, hravé a veľmi ženské vône s tónmi ruže a ovocia, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať si túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Rose Elixir podčiarknutou krásnou výraznou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Rose Elixir - ovocná ruža pre ženy, ktoré chcú zvádzať a pretancovať životom.

Zloženie

Zloženie
ambra, citrusy, jahoda, jazmín, kvet pomarančovníka, lístky jahodníka, mandarínka, pačuli, pižmo, ruža, vanilka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Rose Elixir

Pridať novú recenziu

4.0
6 hodnotenie
4
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem