Montale Rose Elixir

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Montale Rose Elixir Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
71,40

Kód: MNT1540 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 23. 10. 2018
Osobný odber
už zajtra utorok 23. 10. 2018
Montale Rose Elixir
100 ml | 71,40

Popis parfému Montale Rose Elixir

Montale Rose Elixir je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy s výraznými akordmi ruže. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka krásnu mimoriadne ženskú vôňu plnú tanca a flirtu. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale aj parfémovanej vode Rose Elixir vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Rose Elixir predstavuje priťahujúcu vôňu ruže rozohrávajúcu hru príťažlivosti s citrusmi, jahodovými listami, jazmínom a kvetmi pomarančovníka. Aróma, jemne usadená na lákavom základe s tónmi jantáru, vanilky a pižma. Celková vonná kompozícia je stelesnením mladej ženy, vždy pripravenej pretancovať celú noc a samopašne okúzľovať svoje okolie. Ruža dodáva eleganciu a príťažlivosť, citrusy sviežosť, jazmín a jahody jemnú a veselú sladkosť a základ úchvatne kontrastnú vášeň. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Rose Elixir je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Rose Elixir, v stručnosti najlepšie označiteľný ako ovocná ruža, vytvára okolo svojej nositeľky priateľsky flirtujúcu auru plnú ženskosti a veselosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je sladký, no zároveň svieži.

Zvodná parfémovaná voda Rose Elixir, ktorá sa majstrovsky hrá s obľúbenou témou ruže, sa hodí na celý rok, najlepšie však vynikne v teplejších mesiacoch. Ide o ideálny denný parfém, ktorý svojej nositeľke vždy zaručene vykúzli úsmev na tvári a zaistí jej neprehliadnuteľnosť aj v dave. Montale Rose Elixir si navždy získa ženy, ktoré majú rady zmyselné, hravé a veľmi ženské vône s tónmi ruže a ovocia, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať si túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Rose Elixir podčiarknutou krásnou výraznou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Rose Elixir - ovocná ruža pre ženy, ktoré chcú zvádzať a pretancovať životom.

Zloženie

Zloženie
ambra, citrusy, jahoda, jazmín, kvet pomarančovníka, lístky jahodníka, mandarínka, pačuli, pižmo, ruža, vanilka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.