Montale Rose Elixir parfumovaná voda pre ženy

8×
Montale Rose Elixir parfumovaná voda pre ženy
Montale Rose Elixir parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
110,00

Ušetríte 39%
100 ml
67,50

67,50 / 100 ml, vr. DPH
Kód: MNT1540 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 26. 2. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Montale Rose Elixir
Zloženie

Montale Rose Elixir je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy s výraznými akordmi ruže. Táto parfémovaná voda od francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka krásnu mimoriadne ženskú vôňu plnú tanca a flirtu. Rovnako ako všetkým vôňam od značky Montale aj parfémovanej vode Rose Elixir vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Rose Elixir predstavuje priťahujúcu vôňu ruže rozohrávajúcu hru príťažlivosti s citrusmi, jahodovými listami, jazmínom a kvetmi pomarančovníka. Aróma, jemne usadená na lákavom základe s tónmi jantáru, vanilky a pižma. Celková vonná kompozícia je stelesnením mladej ženy, vždy pripravenej pretancovať celú noc a samopašne okúzľovať svoje okolie. Ruža dodáva eleganciu a príťažlivosť, citrusy sviežosť, jazmín a jahody jemnú a veselú sladkosť a základ úchvatne kontrastnú vášeň. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfém Rose Elixir je vytvorený z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Rose Elixir, v stručnosti najlepšie označiteľný ako ovocná ruža, vytvára okolo svojej nositeľky priateľsky flirtujúcu auru plnú ženskosti a veselosti. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale stvoril parfém, ktorý je sladký, no zároveň svieži.

Zvodná parfémovaná voda Rose Elixir, ktorá sa majstrovsky hrá s obľúbenou témou ruže, sa hodí na celý rok, najlepšie však vynikne v teplejších mesiacoch. Ide o ideálny denný parfém, ktorý svojej nositeľke vždy zaručene vykúzli úsmev na tvári a zaistí jej neprehliadnuteľnosť aj v dave. Montale Rose Elixir si navždy získa ženy, ktoré majú rady zmyselné, hravé a veľmi ženské vône s tónmi ruže a ovocia, najmä v nápaditých kompozíciách. Vyskúšať si túto parfémovanú vodu by mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu v kombinácii s originalitou.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy od značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Rose Elixir podčiarknutou krásnou výraznou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Rose Elixir - ovocná ruža pre ženy, ktoré chcú zvádzať a pretancovať životom.

Zloženie

Zloženie
lístky jahodníka, jahoda, ruža, jazmín, ambra, vanilka, kvet pomarančovníka, mandarínka, pižmo, citrusy, pačuli
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Rose Elixir8