Montale Tropical Wood

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Tropical Wood Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
64,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT2195 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 18. 10. 2018
Osobný odber
štvrtok 18. 10. 2018
Montale Tropical Wood
100 ml | 64,90

Popis parfému Montale Tropical Wood

Tropical Wood je drevitá kvetinová pižmová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Tropical Wood vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Parfémovaná voda Montale Tropical Wood, predstavujúca nesmierne príjemný a povzbudzujúci koktail tropického ovocia v spojení s osobitým malajským agarovým drevom a ďalšími, nápadito zvolenými akordmi, svojou vôňou evokuje a navodzuje letnú náladu. Nápaditá vonná kompozícia Tropical Wood sa v hlave otvára akordmi bergamotu, marakuje, ananásu a dreva oud. V prekvapivom kvetinovom srdci zavonia bulharská ruža a fialka a základ pozostáva z tónov kože, svetlého pižma a vanilky.

Radostnú kombináciu bergamotu a ovocia, doplnenú o výrazné malajské agarové drevo plné charakteru, necháva zažiariť veľmi zmyselné duo bulharskej ruže a okúzľujúcej fialky. V závere ponúka vôňa Montale Tropical Wood úchvatnú zmes s pútavými tónmi bohatej kože, vzácneho svetlého pižma a madagaskarskej vanilky. Celková aróma, nádherne prepájajúca sladké, ovocné a tropické stránky s pižmovými a ružovými aspektmi, je šťavnato sladká, radostne presvetlená a pritom jej nechýba ani potrebná dávka zmyselnosti.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale i parfémovaná voda Tropical Wood je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Tropical Wood sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, kedykoľvek si chcete pozdvihnúť náladu. Vyskúšať Tropical Wood by mali tiež všetci, ktorí pri parféme oceňujú vysokú mieru pozitívnej evokatívnosti.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Tropical Wood podčiarknutou lesklou zlatistou farbou prechádzajúcou do blankytne modrej, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Tropical Wood - tropické ovocie, pižmo, ruža a drevo oud v pohodovej letnej vôni.

Zloženie

Hlava
agar, ananás, bergamot, mučenka
Srdce
bulharská ruža, fialka
Základ
koža, pižmo, uhorka
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.  

Menu