Nivea Creme Care

kozmetická sada IV.

Nivea Creme Care kozmetická sada IV.
Nivea Creme Care kozmetická sada IV.
Nivea Creme Care kozmetická sada IV.
kozmetická sada IV.

Kód: NIV2207 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: výživné telové mlieko Body Milk 400 ml + sprchový gél Creme Care 250 ml + guličkový antiperspirant Protect & Care 50 ml + balzam na pery Labello Original 4,8 g + kozmetická taška

Nivea Creme Care
kozmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ pokožky
suchá
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.