Notino Glamour Collection Flat Double Pouchtaštička s dvoma priehradkami

3×
Notino Glamour Collection Flat Double Pouch taštička s dvoma priehradkami
Notino Glamour Collection Flat Double Pouch taštička s dvoma priehradkami

Kód: NOI02113 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Notino Glamour Collection Flat Double Pouch

Aj vaša kabelka občas pripomína čiernu dieru? Dobre to poznáme! Preto nosíme svoj make-up a iné životne dôležité vecičky pekne pohromade a hlavne prehľadne uložené. Skúste to aj vy s taštičkou Notino Glamour Collection. Má 2 samostatné priehradky, ktoré oceníte vždy, keď budete chcieť niečo rýchlo nájsť.

Vlastnosti:

  • 2 priehradky na jednoduchú organizáciu vecí
  • elegantný burgundy odtieň
  • rozmer – 18 × 12 cm

Materiál:

  • polyuretán
  • zips – nylon

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Glamour Collection Flat Double Pouch3