Notino Home Scented Cards Eucalyptus & Rain vonná karta 3 ks

5×
Notino Home Scented Cards Eucalyptus & Rain vonná karta 3 ks
Notino Home Scented Cards Eucalyptus & Rain vonná karta 3 ks
10,00

10,00 / 1 ks, vr. DPH
Kód: VZR12136 | Na sklade
1
Darček pre vás
K objednávke značky Notino nad 15 € vám zadarmo pribalíme hubku na make-up.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Zásielkovňa
pondelok 19. 4. 2021
Osobný odber
už zajtra nedeľa 18. 4. 2021

Popis Notino Home Scented Cards Eucalyptus & Rain
Zloženie

Ako malá súkromná aromaterapia zapôsobí vonná karta Notino Home Eucalyptus & Rain, kamkoľvek ju umiestnite. Prevonia váš šatník, skrinku na topánky, priestor v aute aj vašu tašku uvoľňujúcim eukalyptom a ďalšími vonnými ingredienciami. Nechajte uvoľniť jej arómu všade tam, kde sa chcete cítiť príjemne.

Vlastnosti:

  • 3 kusy v balení
  • vhodné do šatníka, skrinky na topánky či do auta
  • so stužkou pre možnosť zavesenia
  • výdrž vône kariet sú 2 mesiace
  • v upokojujúcej zelenej farbe
  • rozmer: 10 × 6,6 cm

Vonná kompozícia:
V úvode zavonia svieži a elegantný bergamot, ktorý potom poodstúpi a rozvonia sa eukalyptus a pivonka spolu s morskými tónmi. Na pozadí vône ucítite čistotu pižma a sladkasté cédrové drevo.

Ako používať:
Vyberte kartu z celofánového obalu a zaveste pomocou mašle do priestoru alebo vsuňte medzi oblečenie v zásuvke. Vyhnite sa priamemu kontaktu s pokožkou. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uschovávajte mimo dosahu detí. Po použití vhoďte do zmesového odpadu.

Zloženie

Druh bytovej vône
čistá, svieža

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Home Scented Cards Eucalyptus & Rain5