Nuxe Crème Fraîche de Beauté

kozmetická sada II.

Nuxe Crème Fraîche de Beauté kozmetická sada II.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kozmetická sada II.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kozmetická sada II.
21,90

Kód: NUX02226 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: hydratačný a vyživujúci krém pre suchú až veľmi suchú pleť Crème Fraîche de Beauté 50 ml + multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy Huile Prodigieuse 30 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 26. 4. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 26. 4. 2019
Nuxe Crème Fraîche de Beauté
| 21,90

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ pokožky
normálna
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.