Nuxe Crème Fraîche de Beautékozmetická sada II. pre ženy

Nuxe Crème Fraîche de Beauté kozmetická sada II. pre ženy
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kozmetická sada II. pre ženy

Kód: NUX02226 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Crème Fraîche de Beauté hydratačný a vyživujúci krém pre suchú až veľmi suchú pleť 50 ml + Huile Prodigieuse multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy 30 ml

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ pokožky
normálna
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.

Recenzie Nuxe Crème Fraîche de Beauté