Nuxe My Beauty Essentialscestovná sada I. (na tvár a telo) pre ženy

Nuxe My Beauty Essentials cestovná sada I. (na tvár a telo) pre ženy
Nuxe My Beauty Essentials cestovná sada I. (na tvár a telo) pre ženy

Kód: NUX03012 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Body sprchový gél 30 ml + Crème Fraîche de Beauté upokojujúci a hydratačný krém pre normálnu pleť 15 ml + Huile Prodigieuse multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy 10 ml + Cleansers and Make-up Removers čistiaci peeling 15 ml + Rêve de Miel krém na ruky a nechty pre suchú pokožku 15 ml + kozmetická taška

Vlastnosti

Typ sady
cestovná sada

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.

Recenzie Nuxe My Beauty Essentials