Paco RabannePhantom darčeková sada I. pre mužov

Paco Rabanne Phantom darčeková sada I. pre mužov
Paco Rabanne Phantom darčeková sada I. pre mužov

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: PAR12017

toaletná voda 100 ml + dezodorant 150 ml

Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, brata či otecka? Pánska parfémová sada Paco Rabanne Phantom zaručene poteší každého muža.

Vlastnosti:

  • parfumovaná kozmetika predĺži výdrž vône
  • luxusné vyhotovenie

Obsah sady:

  • toaletná voda 100 ml
  • dezodorant 150 ml

Zloženie

Zloženie
drevité tóny, citrusy, aromatické tóny
Druh vône
citrusová, aromatická, drevitá
Typ sady
darčeková sada

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.