Prejsť na hlavný obsah
ReginaAccessories
strúhatko na kozmetické ceruzky
5,0(39)
Regina Accessories strúhatko na kozmetické ceruzky
Regina Accessories strúhatko na kozmetické ceruzky
Regina Accessories strúhatko na kozmetické ceruzky
Regina Accessories strúhatko na kozmetické ceruzky
Regina Accessories strúhatko na kozmetické ceruzky

Popis Regina Accessories

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Vaše ceruzky opäť ako nové

Strúhatko na kozmetické ceruzky Regina Accessories je malý, ale nevyhnutný pomocník, ktorý vráti vašim obľúbeným ceruzkám na oči či pery ich pôvodný tvar a presnosť. Zabudnite na nepresné, hrubé linky spôsobené tupým hrotom. Toto strúhadlo je navrhnuté tak, aby jemne a čisto ostrúhalo drevenú časť aj samotnú tuhu bez toho, aby sa lámala alebo zbytočne mrvila. Každé líčenie sa tak začne s pocitom istoty, že vaša linka bude presne taká, akú ju chcete mať – ostrá, definovaná a bezchybná.

Vlastnosti:

  • zaisťuje rýchle a jednoduché strúhanie – bez námahy
  • vytvára dokonalú špičku na presnú aplikáciu
  • čepeľ je ostrá a šetrná k tuhe – predchádza lámaniu
  • predlžuje životnosť kozmetických ceruziek
  • má kompaktnú veľkosť – ideálne do kozmetickej taštičky

Ako používať:
Kozmetickú ceruzku vložte do otvoru a jemným otáčaním ju zastrúhajte do požadovaného tvaru. Po použití strúhadlo vyprázdnite a v prípade potreby očistite od zvyškov tuhy.

Notino tip:
Pre extra tenkú a ostrú linku vložte ceruzku pred strúhaním na niekoľko minút do chladničky alebo mrazničky. Tuha mierne stuhne a hrot bude po zastrúhaní dokonale precízny.

Tento text pomohol vytvoriť systém AI.

ReginaAccessories
strúhatko na kozmetické ceruzky

5,0(39)
Grey
2,70

Na sklade | 2,70 / 1 ks, vr. DPH | Kód: RGN3838
Nakúpte, získajte body a vymeňte ich za odmeny vo vernostnom programe! Najprv sa však prihláste.Prihlásiť
Večerné doručenie Bratislava
už zajtra piatok 14. 8. 2026
4,49 €
Osobný odber
sobota 15. 8. 2026
1,50 €