RYOR Ryamar

kozmetická sada I.

RYOR Ryamar kozmetická sada I.
RYOR Ryamar kozmetická sada I.
RYOR Ryamar kozmetická sada I.
Výpredaj
kozmetická sada I.
4,41

Kód: RYO1070 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: tekuté mydlo s amarantovým olejom pre veľmi citlivú pleť 50 ml + denný krém s amarantovým olejom a hodvábom pre veľmi citlivú pleť 30 ml + krém s amarantovým olejom pre veľmi citlivú pleť 30 ml + telové mlieko s amarantovým olejom pre citlivú, normálnu až suchú pleť 50 ml

ks
Zásielkovňa
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
RYOR Ryamar
kozmetická sada I. | 4,41

Vlastnosti

Podľa problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
citlivá, pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
upokojenie
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke RYOR

Ryor je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky Ryor sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky Ryor nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.
Česká firma Ryor bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka Ryor získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky Ryor sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty Ryor sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou Ryor!