RYOR Ryamar

kozmetická sada I.

RYOR Ryamar kozmetická sada I.
RYOR Ryamar kozmetická sada I.
RYOR Ryamar kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
7,20

Kód: RYO1070 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: tekuté mydlo s amarantovým olejom pre veľmi citlivú pleť 50 ml + denný krém s amarantovým olejom a hodvábom pre veľmi citlivú pleť 30 ml + krém s amarantovým olejom pre veľmi citlivú pleť 30 ml + telové mlieko s amarantovým olejom pre citlivú, normálnu až suchú pleť 50 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 15. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra streda 14. 11. 2018
RYOR Ryamar
kozmetická sada I. | 7,20

Vlastnosti

Podľa problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
pre všetky typy pleti vrátane citlivej
Typ pokožky
citlivá, pre všetky typy pokožky
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke RYOR

Ryor je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky Ryor sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky Ryor nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.
Česká firma Ryor bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka Ryor získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky Ryor sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty Ryor sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou Ryor!