Sally Hansen Hard As Nails Hard as Wrapsspevňujúci lak na nechty

Sally Hansen Hard As Nails Hard as Wraps spevňujúci lak na nechty
Sally Hansen Hard As Nails Hard as Wraps spevňujúci lak na nechty
13 ml

Kód: SHN01816 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Doprava zadarmo k nákupu nad 20 €. Nakupujte v kľude a z pohodlia domova.

Popis produktu Sally Hansen Hard As Nails Hard as Wraps
Vlastnosti

Spevňujúci lak na nechty Sally Hansen Hard as Nails Hard as Wraps posilňuje lámavé a slabé nechty a funguje ako perfektný základ pre dlhotrvajúcu manikúru.

Vlastnosti:

  • posilňuje, spevňuje a chráni slabé a krehké nechty
  • funguje ako prevencia proti štiepeniu nechtov
  • dodáva nechtom lesk a zdravý vzhľad
  • vyhladzuje povrch nechtov

Ako aplikovať:
Aplikujete jednu vrstvu laku na čisté, odmastené nechty a nechajte zaschnúť. Možno použiť samostatne alebo ako základovú vrstvu pod farebný lak.

Vlastnosti

Účinok
spevnenie

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.

Recenzie Sally Hansen Hard As Nails Hard as Wraps