Yankee Candle Alpine Christmasdarčeková sada IX.

Yankee Candle Alpine Christmas darčeková sada IX.
Yankee Candle Alpine Christmas darčeková sada IX.
Doprava zadarmo
Nové
Výpredaj
darčeková sada IX.
24,99

Kód: YAC06077 | Na sklade

Chritsmas Magic votívna sviečka 2 x 49 g + Chritsmas Magic vosk do aromalampy 2 x 22 g + Chritsmas Magic čajová sviečka 12 x 9,8 g

1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 27. 1. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 27. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Yankee Candle Alpine Christmas
Zloženie

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným parfumovým setom Yankee Candle. Vôňa ako darček zaručene vždy poteší.

Vlastnosti:

  • vianočná aróma
  • ideálna ako darček
  • darčekovo zabalené

Použitie:
Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pre optimálne horenie odporúčame knôt pravidelne zastrihávať na odporúčanú dĺžku. Sviečku nechajte vždy horieť minimálne tak dlho Topiaci sa vosk v aromalampe nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov.

Zloženie

Hlava
eukalyptus, mandarínka, bergamot
Srdce
borovica, jedľa, smrek, kadidlo
Základ
breza, cédrové drevo
Charakter bytovej vône
drevitá
Typ sady
darčeková sada

O značke Yankee Candle

Nápad na sviečky Yankee Candle sa zrodil už v roku 1969, keď Mike Kittredge daroval svojej mamičke na Vianoce vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Tá bola nadšená rovnako ako celé okolie, a tak Mike v tvorbe sviečok pokračoval. Vďaka veľkému úspechu čoskoro presunul výrobu zo svojej garáže do starých papierní a založil tak svoju vlastnú značku Yankee Candle.

Od prvého okamihu zapálenia až do chvíle úplného dohorenia poskytujú sviečky Yankee Candle nádherné, trvajúce a čisté vône, ktoré perfektne doplnia každý interiér. Sviečky obsahujú vysoké množstvo aromatických olejov a prírodných extraktov. Každá z vonných esencií vierohodne pripomína ingredienciu, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná. Akú atmosféru navodí u vás doma – relaxačnú, sviatočnú alebo osviežujúcu – záleží len na vašom výbere.

Darček od tejto značky poteší skutočne každého, obľúbené sú špeciálne vianočné edície Yankee Candle, vosky Yankee Candle, darčekové sady Yankee Candle alebo vône do auta Yankee Candle.

Dnes je značka úplne najznámejším výrobcom vonných sviečok a bytových vôní. Nájdete ju v 20 krajinách sveta a len v USA má vyše 18-tisíc obchodov. A to všetko sa začalo pri jednom darčeku pre mamičku.

Recenzie Yankee Candle Alpine Christmas