Yankee Candle Everyday Gifting

darčeková sada I.

Yankee Candle Everyday Gifting darčeková sada I.
Yankee Candle Everyday Gifting darčeková sada I.
Doprava zadarmo
votívna sviečka 5 x 49 g
11,29

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: YAC04532 | Viac než 20 ks na sklade

Cherry Blossom + Clean Cotton + Sweet Nothings + Garden By The Sea + Pink Sands

1
Kuriérom GLS
streda 24. 7. 2019
Osobný odber
streda 24. 7. 2019
Yankee Candle Everyday Gifting
votívna sviečka 5 x 49 g | 11,29

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Yankee Candle

Nápad na sviečky Yankee Candle sa zrodil už v roku 1969, keď Mike Kittredge daroval svojej mamičke na Vianoce vlastnoručne vyrobenú dekoratívnu sviečku. Tá bola nadšená rovnako ako celé okolie, a tak Mike v tvorbe sviečok pokračoval. Vďaka veľkému úspechu čoskoro presunul výrobu zo svojej garáže do starých papierní a založil tak svoju vlastnú značku Yankee Candle.

Od prvého okamihu zapálenia až do chvíle úplného dohorenia poskytujú sviečky Yankee Candle nádherné, trvajúce a čisté vône, ktoré perfektne doplnia každý interiér. Sviečky obsahujú vysoké množstvo aromatických olejov a prírodných extraktov. Každá z vonných esencií vierohodne pripomína ingredienciu, miesto alebo zážitok, ktorým je inšpirovaná. Akú atmosféru navodí u vás doma – relaxačnú, sviatočnú alebo osviežujúcu – záleží len na vašom výbere.

Darček od tejto značky poteší skutočne každého, obľúbené sú špeciálne vianočné edície Yankee Candle, vosky Yankee Candle, darčekové sady Yankee Candle alebo vône do auta Yankee Candle.

Dnes je značka úplne najznámejším výrobcom vonných sviečok a bytových vôní. Nájdete ju v 20 krajinách sveta a len v USA má vyše 18-tisíc obchodov. A to všetko sa začalo pri jednom darčeku pre mamičku.

Hodnotenie Yankee Candle Everyday Gifting

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!