Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Concealer

korektor s vysokým krytím

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Concealer korektor s vysokým krytím
odtieň 1 Porcelain 5 ml
28,20

Kód: YSL4429 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 22. 5. 2019
Osobný odber
streda 22. 5. 2019
Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Concealer
odtieň 1 Porcelain 5 ml | 28,20

Popis kozmetiky Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Concealer

Korektor Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Concealer zamaskuje všetky nedokonalosti pleti a dodá vašej tvári bezchybný vzhľad.

Vlastnosti:

  • zjednocuje odtieň pleti
  • vysoko pigmentovaný
  • dlhotrvajúci efekt
  • krémová textúra
  • ľahko sa aplikuje

Použitie:
Nanášajte prstom alebo praktickým aplikátorom na rôzne nedostatky svojej pleti. Tmavšie odtiene nanášajte na priehlbine v tvári a rozjasňovač na miesta, ktoré chcete zdôrazniť.

Vlastnosti

Konzistencia
tekutý korektor

O značke Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent je symbolom jedinečnosti, kreativity a luxusu, a to tak v oblasti módy, ako aj vo svete kozmetiky a parfémov.

Yves Saint Laurent bol jedným z najvplyvnejších a najuznávanejších módnych návrhárov 20. storočia. Počas svojej viac ako 40-ročnej kariéry utváral a menil módne trendy a veril, že krása je absolútnym vyjadrením charakteru.

Yves Saint Laurent prevzal vo svojich 25 rokoch vedenie módneho domu Dior a stal sa tak historicky najmladším umeleckým riaditeľom vo svete haute couture. Svoju vlastnú značku predstavil svetu v roku 1961.

Exkluzívna kozmetika, make-up aj originálne parfémy Yves Saint Laurent tvoria neoddeliteľnú súčasť tejto známej značky. Nechajte sa oslniť jedinečnou kompozíciou vône Black Opium alebo doprajte svojej tvári dotyk prípravkov z kolekcie Touche Éclat.

Vyskúšajte aj vy luxus tých najlepších produktov, z ktorých mnohé sa právom stali ikonami. Yves Saint Laurent – keď sa krása stane gestom.