Prejsť na hlavný obsah

3INA

O značke 3INA

Odvážna, zábavná a bez hraníc či obmedzení. Taká by mala byť krása podľa španielskej značky 3INA, ktorá sa zameriava na dekoratívnu kozmetiku. Stavia sa proti jasne nalinkovanej, univerzálnej definícii pôvabu a dáva priestor na sebavyjadrenie. To všetko prostredníctvom kvalitných, v Európe vyrábaných produktov s vysokou pigmentáciou a dlhotrvajúcimi účinkami.

 

Kozmetika 3INA, vyslovovaná ako „MINA“, sa zrodila v roku 2016. Zakladatelia značky Pablo Rivera a Mark Eve sa rozhodli prelomiť stereotypný prístup a odmietli myšlienku, že jeden druh produktu musí sedieť všetkým. Začali preto vytvárať dekoratívnu kozmetiku v širokej škále odtieňov tak, aby podčiarkla krásu všetkých ľudí, bez ohľadu na farebný tón pleti či gender. Líčenie by podľa tímu 3INA malo byť zábavným spôsobom, ako vyjadriť svoju identitu, kultúru či náladu a zároveň dodávať sebavedomie skúšať nové veci.

Vyskúšajte aj vy produkty, ktoré hovoria jazykom farieb a prebudia vo vás umelca aj odvážneho inovátora. 3INA Make-up splní rolu podkladovej bázy, korektora a make-upu, zatiaľ čo lícenka 3INA The Blush dodá lícam nežný ružový nádych. Ak si neviete predstaviť život bez výrazných pier, zamilujete si rúže 3INA Lipstick a dlhotrvajúci 3INA The Longwear Lipstick. Úsmev vám potom ešte viac rozžiari lesk na pery 3INA Lip Gloss. Prirodzenú krásu dokonale podčiarkne aj maskara 3INA The Build Up Mascara, očné linky 3INA Eyeliner či tiene 3INA Cream Eyeshadow.

celý text skryť text