A-Derma Original Caredermatologická umývacia kocka pre citlivú a podráždenú pokožku

2×
A-Derma Original Care dermatologická umývacia kocka pre citlivú a podráždenú pokožku
A-Derma Original Care dermatologická umývacia kocka pre citlivú a podráždenú pokožku
100 g
5,50

Kód: ADE1606 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 3. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu A-Derma Original Care
Vlastnosti

Popis:
„Mydlo bez mydla“ A-Derma poskytuje základnú starostlivosť o citlivú pokožku celej rodiny. S rešpektovaním prirodzeného pH a hydro lipidického filmu pokožky je ideálnym riešením pre každodennú hygienu. Vhodné aj pre ekzemetickú, alegickú, extra jemnú a citlivú pokožku s tendenciou k podráždeniu. Bez alkoholu, parfumácie a konzervantov.

Účinky:

  • dokonale čistí pleť/pokožku.

Zloženie:

  • Rhealba®extrakt z ovsa – upokojuje pokožku
  • Jemná čistiaca báza s pH 6,5 -  prirodzene jemne čistí pokožku, nedráždi
  • Premasťujúce zložky – zjemňuje pokožku, pôsobí ako prevencia proti vysúšania

Typ pokožky/pleti:
Pre ekzemetickú, alegickú, extra jemnú a citlivú pokožku/pleť s tendenciou k podráždeniu.

Ako aplikovať:
Nanášajte na vlhkú pokožku/pleť, napeňte a opláchnite.

Vlastnosti

Typ pokožky
citlivá

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Original Care