A-Derma Phys-AC

micelárna voda pre problematickú pleť, akné

1×
A-Derma Phys-AC micelárna voda pre problematickú pleť, akné
A-Derma Phys-AC micelárna voda pre problematickú pleť, akné
A-Derma Phys-AC micelárna voda pre problematickú pleť, akné
200 ml
13,50

Kód: ADE1480 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 25. 3. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 3. 2019
A-Derma Phys-AC
200 ml | 13,50

Popis kozmetiky A-Derma Phys-AC

Prípravok A-Derma Phys-AC Phys-AC šetrne čistí problematickú pleť a poskytuje jej tú správnu starostlivosť.

Vlastnosti:

  • priaznivo pôsobí proti vzniku akné
  • spoľahlivo ošetruje problematickú pleť
  • zbavuje pleť make-upu
  • zabraňuje vysušovaniu pleti

Zloženie:

  • neobsahuje mydlové zložky

Použitie:
Neoplachujte. Pomocou kozmetického tampónu aplikujte na pleť celej tváre.

Vlastnosti

Konzistencia
voda
Podľa problému pleti
akné a problematická pleť
Typ pleti
problematická

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.