Prejsť na hlavný obsah

AHAVA

O značke AHAVA

Silu minerálov a blahodarné účinky bahna a vody priamo z Mŕtveho mora prináša izraelská pleťová a telová kozmetika AHAVA. Názov AHAVA v hebrejčine znamená láska a poukazuje na korene spoločnosti. Jej zakladatelia, poháňaní láskou k tomuto regiónu a hlbokou túžbou odhaliť jeho tajomstvá, chceli svojim zákazníkom predstaviť túto oázu uprostred púšte s bahnitými brehmi obsahujúcimi vysoké koncentrácie pleti prospešných látok.

 

Spoločnosť AHAVA bola založená v roku 1988 ako spoločný podnik troch kibucov v oblasti Mŕtveho mora a priamo v tomto výnimočnom prostredí sa nachádza aj laboratórium a vlastný výskumný a vývojový tím spoločnosti.

Kozmetika AHAVA je založená na prírodných účinných zložkách pochádzajúcich z Mŕtveho mora a ponúka rôzne riešenia pre rôzne typy pleti – od boja proti vráskam cez rozjasnenie až po intenzívnu hydratáciu. Produkty značky AHAVA majú vegánske zloženie s patentovaným komplexom Osmoter™ obsahujúcim dokonalú rovnováhu minerálov z Mŕtveho mora, ktorý rehydratuje a regeneruje pleť a pomáha zlepšovať jej stav.

Objavte blahodarné účinky minerálov z Mŕtveho mora aj vy a vyskúšajte krém na ruky AHAVA Dead Sea Water Mineral Hand Cream, omladzujúci denný krém AHAVA Time To Revitalize alebo minerálny šampón AHAVA Dead Sea Water Mineral Shampoo. V boji proti čiernym bodkám a rozšíreným pórom vám pomôže bahenná maska AHAVA Time To Clear. Úľavu suchej pokožke prinesie telové mlieko AHAVA Dead Sea Water Mineral Body Lotion, ktoré vás navyše okúzli príjemnou vôňou.

Odhaľte silu minerálov a rozmaznávajte seba aj svoje telo. Bohatstvo prírodných zdrojov a dávne tajomstvá krásy v modernom šate vám prináša AHAVA – kozmetika z Mŕtveho mora.

celý text skryť text