Ajmal Wisal

Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Ajmal Wisal Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Ajmal Wisal Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Ajmal Wisal Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml
25,50

Kód: AJM0002 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Ajmal Wisal
50 ml | 25,50

Popis parfému Ajmal Wisal

Dámsky parfém Ajmal Wisal je príjemná a svieža vôňa pre moderné, dynamické a sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Parfém Wisal predstavuje prirodzenú eleganciu, pôvab a šarm. Žena, ktorá túto vôňu používa, miluje módu, luxus, spoločnosť a je novátorská. Táto vôňa Ajmal Wisal vás bude skvele dopĺňať v každej situácii.

Podmanivé korenisté akordy sa dokonale snúbia so zmyselným drahocenným pižmom. Jemné a očarujúce kvetinové tóny podčiarknu vašu krásu a osobitý štýl. Jedinečná kombinácia esencií vône Wisal vytvára nenahraditeľnú arómu. Tento luxusný dámsky parfém Ajmal môžete bez obáv používať celý deň. Všade vytvorí nezameniteľnú atmosféru a bude veľmi príjemný vášmu okoliu.

Jedinečná dámska vôňa Ajmal Wisal vám dodá inšpiráciu a chuť zažiť a vyskúšať niečo nové.

Zloženie

Zloženie
korenie, kvetinové tóny, pižmo
Druh vône
kvetinová

O značke Ajmal

Parfémy Ajmal založil Late Haji Ajmal v päťdesiatych rokoch minulého storočia v Indii. Ide o rodinnú firmu vedenú od začiatku výhradne a len dynastiou Ajmalov, kde každý člen rodiny má svoju funkciu vo vedení. Firma je zameraná na výrobu parfémov a krátko po svojom vzniku začala veľmi rýchlo prosperovať.

Ajmal je synonymom pre luxusné parfémy a patrí medzi špičku vo svojom odbore. Vďaka spolupráci s poprednými európskymi parfémovými značkami z Francúzska, Talianska, Švajčiarska a Nemecka sa dostáva do povedomia aj ľuďom zo západného sveta. Treba podotknúť, že na Blízkom Východe je totiž firma Ajmal jednou z popredných parfémových značiek.