Ajmal Wisal

parfumovaná voda pre ženy 50 ml

2×
Ajmal Wisal parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Ajmal Wisal parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: AJM0002 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Ajmal Wisal
50 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis parfému Ajmal Wisal

Dámsky parfém Ajmal Wisal je príjemná a svieža vôňa pre moderné, dynamické a sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Parfém Wisal predstavuje prirodzenú eleganciu, pôvab a šarm. Žena, ktorá túto vôňu používa, miluje módu, luxus, spoločnosť a je novátorská. Táto vôňa Ajmal Wisal vás bude skvele dopĺňať v každej situácii.

Podmanivé korenisté akordy sa dokonale snúbia so zmyselným drahocenným pižmom. Jemné a očarujúce kvetinové tóny podčiarknu vašu krásu a osobitý štýl. Jedinečná kombinácia esencií vône Wisal vytvára nenahraditeľnú arómu. Tento luxusný dámsky parfém Ajmal môžete bez obáv používať celý deň. Všade vytvorí nezameniteľnú atmosféru a bude veľmi príjemný vášmu okoliu.

Jedinečná dámska vôňa Ajmal Wisal vám dodá inšpiráciu a chuť zažiť a vyskúšať niečo nové.

Zloženie

Zloženie
korenie, kvetinové tóny, pižmo
Druh vône
kvetinová

O značke Ajmal

Parfémy Ajmal založil Late Haji Ajmal v päťdesiatych rokoch minulého storočia v Indii. Ide o rodinnú firmu vedenú od začiatku výhradne a len dynastiou Ajmalov, kde každý člen rodiny má svoju funkciu vo vedení. Firma je zameraná na výrobu parfémov a krátko po svojom vzniku začala veľmi rýchlo prosperovať.

Ajmal je synonymom pre luxusné parfémy a patrí medzi špičku vo svojom odbore. Vďaka spolupráci s poprednými európskymi parfémovými značkami z Francúzska, Talianska, Švajčiarska a Nemecka sa dostáva do povedomia aj ľuďom zo západného sveta. Treba podotknúť, že na Blízkom Východe je totiž firma Ajmal jednou z popredných parfémových značiek.

Hodnotenie Ajmal Wisal

Pridať novú recenziu

4.0
2 hodnotenie
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem