Ajmal Wisalparfumovaná voda pre ženy

3×
Ajmal Wisal parfumovaná voda pre ženy
Ajmal Wisal parfumovaná voda pre ženy
50 ml
30,90

Kód: AJM0002 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 12. 8. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Ajmal Wisal
Zloženie

Dámsky parfém Ajmal Wisal je príjemná a svieža vôňa pre moderné, dynamické a sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú. Parfém Wisal predstavuje prirodzenú eleganciu, pôvab a šarm. Žena, ktorá túto vôňu používa, miluje módu, luxus, spoločnosť a je novátorská. Táto vôňa Ajmal Wisal vás bude skvele dopĺňať v každej situácii.

Podmanivé korenisté akordy sa dokonale snúbia so zmyselným drahocenným pižmom. Jemné a očarujúce kvetinové tóny podčiarknu vašu krásu a osobitý štýl. Jedinečná kombinácia esencií vône Wisal vytvára nenahraditeľnú arómu. Tento luxusný dámsky parfém Ajmal môžete bez obáv používať celý deň. Všade vytvorí nezameniteľnú atmosféru a bude veľmi príjemný vášmu okoliu.

Jedinečná dámska vôňa Ajmal Wisal vám dodá inšpiráciu a chuť zažiť a vyskúšať niečo nové.

Zloženie

Zloženie
pižmo, kvetinové tóny, korenie
Druh vône
kvetinová

O značke Ajmal

Parfémy Ajmal založil Late Haji Ajmal v päťdesiatych rokoch minulého storočia v Indii. Ide o rodinnú firmu vedenú od začiatku výhradne a len dynastiou Ajmalov, kde každý člen rodiny má svoju funkciu vo vedení. Firma je zameraná na výrobu parfémov a krátko po svojom vzniku začala veľmi rýchlo prosperovať.

Ajmal je synonymom pre luxusné parfémy a patrí medzi špičku vo svojom odbore. Vďaka spolupráci s poprednými európskymi parfémovými značkami z Francúzska, Talianska, Švajčiarska a Nemecka sa dostáva do povedomia aj ľuďom zo západného sveta. Treba podotknúť, že na Blízkom Východe je totiž firma Ajmal jednou z popredných parfémových značiek.

Recenzie Ajmal Wisal