American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree šampón, kondicionér a sprchový gél 3 v 1 pre mužov

American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree šampón, kondicionér a sprchový gél 3 v 1 pre mužov
American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree šampón, kondicionér a sprchový gél 3 v 1 pre mužov
450 ml
11,69

2,60 / 100 ml, vr. DPH
Kód: ACR1469 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 7. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra piatok 7. 5. 2021

Popis American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree
Vlastnosti

Šampón a kondicionér 2 v 1 American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree poskytne vašim vlasom rýchlu a účinnú starostlivosť v jedinom prípravku.

Vlastnosti:

  • poskytuje starostlivosť vlasom aj pokožke
  • vyživuje vlasy od korienkov po končeky

Použitie:
Naneste na vlhké vlasy aj pokožku celého tela, jemne napeňte, premasírujte a potom dôkladne zmyte.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Aktívne látky
čajovníkový olej
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke American Crew

American Crew – revolúcia v úprave zovňajška mužov. Značka American Crew sa zrodila roku 1994, keď sa stylista a holič David Raccuglia rozhodol urobiť revolúciu v kaderníctve a úprave zovňajška mužov. Dnes sa v takmer 60 krajinách sveta predávajú pod značkou American Crew prípravky na starostlivosť o pleť a úpravu vlasov vyznačujúce sa nepopierateľnou kvalitou a účinnosťou.
David Raccuglia, výrazná osobnosť vo svete vysokého štýlu, so svojou značkou American Crew neúnavne pomáha pánskym kaderníkom a stylistom posúvať ich služby na úplne novú úroveň. Filozofiou, ktorá za týmto úsilím stojí, je vedomie, že sa stále viac mužov skutočne zaujíma o to, ako to vyzerajú, a tento trend mužov budujúcich svoj imidž sa prelína všetkými vekovými a demografickými skupinami.
American Crew nie je len life-štýlovou značkou a dodávateľom do salónov krásy. Je míľnikom v histórii starostlivosti o zovňajšok mužov a vedúcou salónnou značkou vytvorenou pre mužov špecificky podľa požiadaviek profesionálnych stylistov. Zakladá si na svojej inovatívnosti a neustálom priekopníctve najnovších štýlov. Značku American Crew milujú profesionálni kaderníci aj celebrity a jej zástupcovia patria k tým, kto udáva tón a trendy v úprave mužského zovňajška.
Značka American Crew nikdy nezabúda na to, že jej prácou je poskytnúť mužom a ich stylistom nástroje, ktoré potrebujú na každodenné vytváranie štýlového, mužného vzhľadu.  

Recenzie American Crew Hair & Body 3-IN-1 Tea Tree