Amouage Epic

parfémový extrakt pre ženy 50 ml

Amouage Epic parfémový extrakt pre ženy 50 ml
Amouage Epic parfémový extrakt pre ženy 50 ml
parfémový extrakt pre ženy 50 ml

Kód: AMU0185 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Amouage Epic
parfémový extrakt pre ženy 50 ml

Popis parfému Amouage Epic

  • orientálna vôňa
  • pre individualistickú ženu
  • na večerné nosenie a špeciálne príležitosti

Zloženie

Hlava
oleander, rasca, škorica
Srdce
čaj, damašková ruža, jazmín
Základ
agar, ambra, guajakové drevo, kadidlo, koreň kosatca, pižmo
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Amouage

Prepychové vône Amouage sa vyznačujú absolútnou unikátnosťou a celkom charakteristickou eleganciou. Nezávislá značka týchto luxusných niche parfémov dnes sídli v Londýne, jej korene však siahajú ďaleko na Stredný východ.

Inšpiráciu Amouage čerpá z bohatého a pestrého dedičstva svojho miesta vzniku – z Ománskeho sultanátu. Značku založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Filozofiou značky je vytvárať parfémy skutočne umeleckej hodnoty. Amouage striktne vyberá iba najkvalitnejšie exotické ingrediencie, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá ománska ruža či myrha.

Niche parfémy Amouage sú komponované v juhofrancúzskom Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto sveta parfémov a zaisťuje teda garanciu tých najvyšších štandardov. Následne vône putujú do výroby v Ománe, kde približne 2 mesiace prebieha macerácia ingrediencií. Na záver všetky parfémy Amouage podstupujú najvyššiu kontrolu kvality a sú balené takmer výhradne ručne.

Recenzie Amouage Epic

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!