Annick Goutal La Violette

Annick Goutal La Violette
Annick Goutal La Violette
100 ml

Kód: ANG0111 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Darček pre vás
Pri vašej objednávke nad 50 € si v košíku môžete vybrať jednu obľúbenú pastu od MEDIBLANC.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Annick Goutal La Violette
Zloženie

Dámsky parfém Annick Goutal La Violette je svieža, ľahká a očarujúca dámska vôňa pre mladé a romantické ženy. Tento výnimočný a nezameniteľný parfém La Violette dokonalým spôsobom evokuje atmosféru jari, kedy sa vzduchom nesie upokojujúci vánok čerstvej zelene.

Jedinečnému a odľahčenému zloženiu vône Annick Goutal La Violette dominuje opojná a prekrásna aróma krehkých fialiek, ktorá vás zahalí do svojej úchvatnej fialovej aury. Tento parfém bude vďaka svojmu zloženiu príjemný nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Luxusná a neobyčajná dámska vôňa od Annick Goutal sa skvele hodí na denné používanie obzvlášť na jar a v lete.

Dámsky parfém La Violette od Annick Goutal je koncentráciou pôvabných emócií, príjemných spomienok a snov.

Zloženie

Zloženie
ruža, fialka
Druh vône
kvetinová, zelená

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal La Violette