Prejsť na hlavný obsah

Aramis

Aramis

Sofistikovanosť, mužnosť a prvotriedna kvalita nikdy nevyjdú z módy. Dôkazom je aj vôňa Aramis rovnomennej značky, prvá prestížna pánska vôňa predávaná v obchodných domoch, ktorá sa dodnes – po desiatkach rokov na trhu – stále teší obľube vďaka svojej nadčasovosti.

Príbeh značky Aramis siaha až do roku 1964. Svoje meno získala po jednom z troch mušketierov z legendárneho románu Alexandra Dumasa. Kompozície vôní Aramis sa často nesú v drevitých alebo sviežich citrusových tónoch, stelesňujú mužnosť a sofistikovanosť a na ich tvorbe sa podieľajú poprední svetoví parfuméri.

Vyskúšajte napríklad pánsku toaletnú vodu Aramis Havana, ktorá vás razom prenesie na slnečnú Kubu, aromatickú vôňu Aramis New West plnú drevitých tónov alebo parfém Aramis Calligraphy s oudom a ružou v hlavnej role. Za pozornosť stojí aj toaletná voda Aramis Tuscany Per Uomo, inšpirovaná malebným Toskánskom. V portfóliu značky samozrejme nechýba ani Aramis balzam po holení, ktorý dokonale upokojí a zároveň prevonia pokožku.

celý text skryť text