ArdellBrows cestovná sada (na obočie)

Ardell Brows cestovná sada (na obočie)
Ardell Brows cestovná sada (na obočie)
Doprava zadarmo
cestovná sada (na obočie)
12,90

Na sklade | Kód: ARD1969
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Ardell Brows . Balíček plný make-up kúskov ako darček vždy poteší.

Obsah sady:

  • paleta pre líčenie obočia 4 g
  • fixačný vosk na obočie 2,3 g
  • štetec na obočie

Vlastnosti:

  • ideálny na cesty
  • kompletná rutina pre perfektný vzhľad

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Odtieň
hnedý
Typ sady
cestovná sada

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.