Ardell Browscestovná sada I. pre ženy

Ardell Brows cestovná sada I. pre ženy
Ardell Brows cestovná sada I. pre ženy
cestovná sada I. pre ženy
13,50

Kód: ARD1969 | Viac než 5 ks na sklade

paleta pre líčenie obočia 4 g + fixačný vosk na obočie 2,3 g + štetec na obočie

1
Zásielkovňa
štvrtok 9. 4. 2020

Popis produktu Ardell Brows
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Ardell Brows . Balíček plný make-up kúskov ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • ideálny na cesty
  • kompletná rutina pre perfektný vzhľad

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ sady
cestovná sada

O značke Ardell

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.  

Recenzie Ardell Brows