ArdellHeated Eyelash Curler kulma na mihalnice

3×
Ardell Heated Eyelash Curler kulma na mihalnice
Ardell Heated Eyelash Curler kulma na mihalnice
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
5,30

Ušetríte 5%
kulma na mihalnice
5,00

Na sklade | Kód: ARD02564
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Produkt Ardell Heated Eyelash Curler zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu očí.

Vlastnosti

Typ napájania
batériový

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.