ArdellLashTite lepidlo na trsové mihalnice

2×
Ardell LashTite lepidlo na trsové mihalnice
Ardell LashTite lepidlo na trsové mihalnice
Doprava zadarmo
odtieň Black 3.5 g
5,90

Na sklade | Kód: ARD1993
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Užívajte si bez obáv svoje líčenie v štýle žmurkacej bábiky. Stačí použiť lepidlo na trsové mihalnice Ardell LashTite, ktoré si zamilovali aj skúsení make-up artisti. Veľmi ľahko sa nanáša, po zaschnutí zostáva čierne, a predovšetkým má vodoodolnú receptúru. Vaše milované umelé mihalnice tak zaručene zostanú, kde majú.

Vlastnosti:

  • deň za dňom až na 2 týždne fixuje mihalnice
  • veľmi ľahko sa nanáša
  • po zaschnutí zostáva čierne
  • vodoodolná receptúra
  • vhodné na trsové mihalnice

Ako aplikovať:
Pred samotnou aplikáciou si starostlivo očistite svoje prírodné mihalnice, aby na nich nezostali žiadne stopy make-upu či oleja. Potom na malý kúsok fólie naneste 2 – 3 kvapky lepidla Ardell LashTite a fľaštičku tesne zatvorte. Pomocou pinzety zo zásobníka jemne vyberte vybrané mihalnice, ich zauzlený koniec namočte do pripraveného lepidla a umiestnite ich na prírodné mihalnice čo najbližšie ku korienkom.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.