ArdellMagnetic Naked Lash sada 426 (na mihalnice) typ

Ardell Magnetic Naked Lash sada 426 (na mihalnice) typ
Ardell Magnetic Naked Lash sada 426 (na mihalnice) typ
Nové
Doprava zadarmo
sada 426 (na mihalnice) typ
17,50

  • Ardell Magnetic Naked Lash sada 420 (na mihalnice) typ
  • Ardell Magnetic Naked Lash sada 421 (na mihalnice) typ
  • Ardell Magnetic Naked Lash sada 426 (na mihalnice) typ
  • Ardell Magnetic Naked Lash sada 424 (na mihalnice) typ
Na sklade | Kód: ARD02823
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Chcete dodať líčeniu nový rozmer a túžite sa cítiť naozaj výnimočne? Umelé mihalnice Ardell Magnetic Naked Lash vám maximálne prehĺbia pohľad a vaše oči sa stanú magnetom, ktorý bude priťahovať pohľady všetkých naokolo.

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balenie

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.