Ardell Stroke a Brow

fix na obočie

Ardell Stroke a Brow fix na obočie
Ardell Stroke a Brow fix na obočie
Ardell Stroke a Brow fix na obočie
odtieň Dark Brown 1,2 g
11,40

Kód: ARD02151 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kúpte si produkty Ardell v hodnote aspoň 13 € a ako darček získate klieštiky na riasy. Rozdávajte zvodné pohľady s Ardell!
Ardell Stroke a Brow
odtieň Dark Brown 1,2 g | 11,40

Popis kozmetiky Ardell Stroke a Brow

Ceruzka na obočie Ardell Stroke a Brow vám pomôže vytvoriť dokonale tvarované a plné obočie.

Vlastnosti:

  • hodí sa na večerné príležitosti aj na denné nosenie
  • rýchla a jednoduchá aplikácia
  • zvýrazní obočie a podčiarkne jeho prirodzenú krásu
  • dlhotrvajúci efekt

Použitie:
Krátkymi ťahmi vykreslite a doplňte obočie do požadovaného tvaru.

O značke Ardell

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.