Artdeco Lash Brush

štetec na riasy

Artdeco Lash Brush štetec na riasy
Artdeco Lash Brush štetec na riasy
štetec na riasy
4,85

Kód: ART2217 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Artdeco Lash Brush
štetec na riasy | 4,85

Popis kozmetiky Artdeco Lash Brush

S profesionálnym štetcom na riasy a obočie vám ich úprava pôjde celkom hravo. Ľahko podčiarknete krásne rysy tváre a ohromíte svoje okolie bezchybným líčením.

Vlastnosti:

  • dokonale rozdeľuje riasy alebo tvaruje obočie
  • uhladí všetky chĺpky do požadovaného smeru
  • hodí sa aj na odstraňovanie prebytočného púdru z obočia
  • vyrobený zo syntetických vlákien

Ako používať:
Na riasy štetec používajte tesne po aplikácii maskary, skôr ako stačí zaschnúť. Rozdeľte zlepené riasy a ihneď po použití kefku utrite. Pri použití na obočie prejdite štetcom oblúk a jemne uhlaďte chĺpky.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.