Artdeco Magnetic Lashesmagnetické riasy

Artdeco Magnetic Lashes magnetické riasy
Artdeco Magnetic Lashes magnetické riasy
03 Couture

Kód: ART04282 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Zadajte v košíku kód skin15sk a produkty z kategórií Pleť a Líčenie nakúpite o 15 % lacnejšie. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Artdeco Magnetic Lashes

Umelé magnetické riasy Artdeco Magnetic Lashes vám v okamihu zaistia okúzľujúci vzhľad. Vďaka integrovaným magnetom, ktoré sa navzájom priťahujú, zvládne ich aplikáciu skutočne každý.

Vlastnosti:

  • v okamihu dodávajú riasam objem a dĺžku
  • systém pripevnenia pomocou magnetov, bez nutnosti lepidla
  • extra ľahké a jednoduché použitie
  • vyrobené z vysokokvalitných syntetických vlákien

Ako používať:
Začnite priložením vrchnej časti z jedného páru magnetických rias na horné riasy, a to do polovice ich vonkajšej prirodzenej línie. Následne maximálne otvorte oko a zospodu pripojte druhý diel. Na aplikáciu nepoužívajte kovové pinzety.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Magnetic Lashes