Artdeco Rubicell Double Applicator

dvojitý aplikátor na očné tiene mini

Artdeco Rubicell Double Applicator dvojitý aplikátor na očné tiene mini
Artdeco Rubicell Double Applicator dvojitý aplikátor na očné tiene mini
dvojitý aplikátor na očné tiene mini
1,94

Kód: ART2233 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra sobota 25. 5. 2019
Artdeco Rubicell Double Applicator
dvojitý aplikátor na očné tiene mini | 1,94

Popis kozmetiky Artdeco Rubicell Double Applicator

Obojstranný aplikátor očných tieňov Artdeco predstavuje praktického pomocníka pri každodennom líčení. Penový vankúšik má na každej strane iný tvar, a hodí sa preto tak na vytieňovanie celého viečka, ako aj na detaily.

Vlastnosti:

  • umožňuje precízne nanášanie očných tieňov
  • zaisťuje vysoko pohodlnú a komfortnú aplikáciu
  • je vyrobený z odolnej syntetickej peny
  • hodí sa do magnetického boxu Artdeco Beauty Box Trio

Ako používať:
Používajte aplikátor na nanášanie klasických púdrových očných tieňov a na ich následné vytieňovanie. Medzi jednotlivými farbami aplikátor očistite, aby ste zabránili prípadnému nežiaducemu zmiešaniu rôznych odtieňov.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.