AvèneSun Sensitive tyčinka na citlivé miesta SPF 50+

Avène Sun Sensitive tyčinka na citlivé miesta SPF 50+
Avène Sun Sensitive tyčinka na citlivé miesta SPF 50+
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
13,30

Ušetríte 33%
8 g
8,90

111,25 / 100 g, vr. DPH
Kód: AVE02326 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 23. 9. 2021
Osobný odber
už zajtra štvrtok 23. 9. 2021

Popis Avène Sun Sensitive
Vlastnosti

Miesta, ako sú uši, nos, jazvy alebo pigmentové škvrny, bývajú pri dlhodobom pobyte na slnku najviac zaťažené. Pre tieto oblasti je určená praktická tyčinka na citlivé miesta Avène Sun Sensitive, ktorú stačí len vysunúť a naniesť. Stabilný a vysokoúčinný systém filtrov poskytne citlivej pleti spoľahlivú ochranu pred širokým spektrom UV žiarenia.

Nemastná textúra s transparentným efektom sa rýchlo vstrebáva a nikde nezanecháva stopy. Tyčinka je vhodná pre celú rodinu a vďaka schopnosti odolávať vode aj potu ju navyše veľmi ocenia aj všetci športovci.

Vlastnosti:

 • chráni najcitlivejšie miesta pleti (uši, nos, jazvy, pigmentové škvrny atď.)
 • dlhodobo odoláva vode aj potu
 • poskytuje UVA aj UVB ochranu
 • nemastná textúra s transparentným efektom
 • vhodná pre celú rodinu
 • ideálna na použitie aj pre športovcov

Výsledky testovania:
→ vyhodnotenie spokojnosti u 40 – 81 osôb po 10 – 21 dňoch používania

 • 100 % spokojnosť s odolnosťou proti poteniu
 • 95 % spokojnosť s transparentným efektom na koži
 • 91 % spokojnosť s jednoduchosťou aplikácií

Zloženie:

 • antioxidačný systém Pre-tokoferyl + Thialidine – zaisťuje komplexnú bunkovú ochranu
 • SPF 50+ – dlhodobo stabilný systém chráni pred širokým spektrom UVB a UVA žiarenia
 • bez chemických filtrov a parfumácie

Ako aplikovať:
Všetky citlivé miesta, ktoré chcete chrániť pred slnečnými lúčmi, pretrite 8 ťahmi tyčinkou.

Dôležité upozornenie

Na slnku nezostávajte príliš dlho, aj keď používate opaľovací prípravok. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom. Nesmie prísť do kontaktu s očami. Pri kontakte s očami ich ihneď vypláchnite vodou.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
tuhá
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
veľmi vysoká ochrana (SPF 50+)

O značke Avène

Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Sun Sensitive