Avène YsthéALnočný krém proti prvým vráskam 25+

3×
Avène YsthéAL nočný krém proti prvým vráskam 25+
Avène YsthéAL nočný krém proti prvým vráskam 25+
30 ml

Kód: AVE0745 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Pri nákupe produktov z kategórie pleťovej starostlivosti nad 30 € si môžete v košíku vybrať sadu pleťových ampuliek Saffee Advanced.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Avène YsthéAL
Vlastnosti

Popis:
Pleťový krém Avène Ysthéal+ určený na prvé vrásky v sebe zahŕňa jedinečné spojenie patentovaných aktívnych látok ako sú Retinaldehyd – bojuje proti starnutiu kože, má klinicky preukázateľné účinky proti vráskam a podieľa sa na podpore bunkovej aktivity kože. Pretokoferyl – pôsobí priaznivo proti voľným radikálom, funguje ako ochranný štít. Termálna voda Avène má upokojujúce účinky, pôsobí proti podráždeniu a prináša pleti okamžitý komfort. Avène Ysthéal+ pleťový krém je špeciálne určený na prvé vrásky a stratu pružnosti pleti. Po použití bude vaša pleť vypnutejšia a žiarivejšia. Vyskúšajte pleťový krém Avène Ysthéal+ a vaša pleť bude na prvý pohľad prežiarená a jemné ryhy budú vyhladenejšie.

Účinky:

  • vrásky sú zjemnené
  • pleť je prežiarená a jasnejšia

Zloženie:

  • Retinaldehyd – bojuje proti starnutiu kože, má klinicky preukázateľné účinky proti vráskam a podieľa sa na podpore bunkovej aktivity v koži
  • O.G.G. – zvyšuje účinnost Retinaldehydu, ochraňuje elastínové vlákna kože a obnovuje vypnutosť a tón pleti
  • Pre-tokoferyl – silný antioxidant, funguje ako štít proti pôsobeniu voľných radikálov
  • termálna voda Avène – upokojuje a významne pôsobí proti podráždeniu

Typ pleti:
Vhodný pre suchú citlivú pleť.

Ako aplikovať:
Aplikujte večer na tvár a krk. Pomocou končekov prstov naneste krém rovnomerne od stredu tváre smerom k jej okrajom a na krk v smere zdola nahor.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
citlivá, suchá, vrásky a zrelá pleť
Účinok
upokojenie, proti starnutiu
Kedy používať
na noc

O značke Avène

Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène YsthéAL