Avon Color Powderrozjasňujúce perly na tvár

3×
Avon Color Powder rozjasňujúce perly na tvár
Avon Color Powder rozjasňujúce perly na tvár
22 g

Kód: AVO0125 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Avon Color Powder
Vlastnosti

Púder Avon Color Powder dokonale fixuje make-up a dodá vašej pleti zamatový nádych

Vlastnosti:

  • zaistí svieži vzhľad
  • dodáva ilúziu dokonalej pleti
  • rozjasňuje

Použitie:
Za pomoci hubky alebo štetca zafixujte svoj make-up.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňujúci

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Color Powder3