Prejsť na hlavný obsah

Axe

Axe

Srší hravosťou, vtipom a prebudí a posilní vo vás prirodzené sebavedomie. Taká je kozmetika Axe. Dezodorant a sprchový gél už dávno nie sú jedinými produktmi typickými pre túto britsko-francúzsku značku. V jej portfóliu nájdete aj antiperspiranty, toaletné vody a vody po holení. Jej synonymom je charizmatická vôňa a ideálom funkčná dokonalosť. Preto vychádza z najnovších technológií, uznáva len absolútnu originalitu a fandí intenzívnym zážitkom.  

Značka Axe vznikla už v roku 1983 vo Francúzsku, no jej kozmetika zameraná hlavne na mužov sa zároveň začala predávať aj v Británii a postupne sa rozšírila do krajín všetkých kontinentov. Obľúbenosť po celom svete si získala vysokou kvalitou, neodolateľnými vôňami, schopnosťou ísť s dobou a sledovať najnovšie trendy, ale aj nápaditými reklamnými spotmi. Tím Axe verí, že príťažlivosť je pre každého a môže fungovať medzi kýmkoľvek. A vďaka kozmetike Axe sa budete cítiť príťažliví aj vy.  

Čo Axe, to originál. Rovnako ako vy. Vyskúšajte teda najrôznejšie produkty Axe a objavte taký, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim potrebám, štýlu a osobnosti. Tých, ktorým sa páčia ovocné a korenisté vône, určite poteší rad Axe Africa. Milovníci cédrového dreva a šťavnatých tónov hrušky zase ocenia dezodorant alebo sprchový gél Axe Black. Za zmienku stoja aj kolekcie Axe Dark Temptation, Axe Gold, Axe Excite či Axe Apollo, všetky patria medzi bestsellery značky Axe. Telový sprej a dezodorant potom v sebe spája napríklad Axe Ice Breaker.

celý text skryť text