BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE

kulma na vlasy

BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE kulma na vlasy
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BBL0563 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 20. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 20. 5. 2019
BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE
(BAB2173TTE) | 33,90

Popis kozmetiky BaByliss PRO Curling Iron 2173TTE

Popis:
Profesionálna kulma na vlasy s priemerom 25 mm Babyliss Pro Curling Iron 2173TTE je ideálna na vytvorenie stredne veľkých kučier a vlniek. Kulma v sebe dokonale kombinuje klasicky elegantný dizajn, ergonómiu, jednoduché použitie a bezpečnosť. Turmalínový a titánový povrch kulmy Babyliss Pro Curling Iron 2173TTE zaručuje vysokú odolnosť a rovnomerné rozmiestnenie teploty pre ideálnu tvorbu účesu. Komfortné použitie s automatickým vypnutím po 72 min. Plynulé nastavenie teploty 130-200 °C a jednoduchá manipulácia pre vykúzlenie prekrásnych vĺn bez poškodenia vlasov! Teplota kulmy je rovnaká po celej dĺžke trubice.

Účinky:

 • vytvára vlny a kučery
 • zabezpečuje dlhotrvajúci vzhľad účesu
 • chráni vlasy pred poškodením

Vlastnosti:

 • okamžité nahriatie prístroja za 30 s
 • titánová a turmalínová povrchová úprava
 • izolačné zakončenie špičky
 • kovový stojan
 • otočný kábel
 • automatické vypnutie po 72 minútach

Technické parametre:

 • priemer: 25 mm
 • nastavenie teploty: 130 °C – 200 °C
 • dĺžka kábla: 2,7 m

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.