BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E

kulma na vlasy

4×
BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E kulma na vlasy
BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E kulma na vlasy
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BBL2198 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
piatok 28. 6. 2019
BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E
1 ks | 135,80

Popis produktu BaByliss PRO Curling Iron MiraCurl 2665E

Popis :
Získajte dokonale tvarované neodolateľné kučery, ktoré vám vydržia počas celého dňa s automatickou kulmou Babyliss Pro Mira Curl 2665! Tvarovanie vlasov nikdy nebolo jednoduchšie! S geniálnou kulmou Mira Curl 2665 ušetríte čas aj energiu! Prameň vlasov je automaticky vtiahnutý do špeciálnej keramickej komory, ktorá sa zahrieva zo všetkých strán a kučeru vytvorí za pár sekúnd. Keď sa prameň dostatočne nahreje, kulma vás upozorní zvukovým signálom, potom uvoľníte kučeru z kulmy a môžete pokračovať na ďalšom prameni. Kulma Babyliss Pro Mira Curl 2665 umožňuje nastavenie až 3 smerov tvorenia kučier, vďaka čomu môžete docieliť kučery na oboch stranách hlavy v požadovanom smere. Kulma zaistí zvlnenie vašich vlasov bez poškodenia vlasovej štruktúry. Špeciálna technológia MaxLife PRO zvyšujte výkonnosť motora kulmy, znižuje jeho vibrácie a predlžuje jeho životnosť.

Účinky :

 • automaticky vytvára vlny a kučery
 • zamedzuje lámaniu a poškodeniu vlasov

Vlastnosti :

 • okamžité nahriatie počas 30s
 • nastavenie 3 smerov kučier
 • kontrola zahrievania prameňov
 • zvuková signalizácia
 • po 20 minútach nečinnosti sa prepne do režimu spánku
 • automatické vypnutie po 60 minútach
 • šetrí el.energiu
 • otočný kábel

Technické parametre :

 • nastavenie teploty: 190 ° C, 210 ° C, 230 ° C
 • dĺžka kábla: 2,5
 • napätie: 230 V

Použitie :
Vložte pramienok vlasov do prístroja. Vlasy sa automaticky navinú do keramickej komory, ktorá musí vždy smerovať k vlasom. Niekoľko sekúnd podržte rukoväť zatvorenú. Keď budete počuť krátke pípnutie, rukoväť uvoľnite a pokračujte na ďalšom prameni.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.