Bath & Body Works ’Tis the Season

bytový sprej 42,5 g

Bath & Body Works ’Tis the Season bytový sprej 42,5 g
Bath & Body Works ’Tis the Season bytový sprej 42,5 g
42,5 g

Kód: BBO01817 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Bath & Body Works ’Tis the Season
42,5 g

Popis parfému Bath & Body Works ’Tis the Season

Bytový sprej Bath & Body Works ’Tis the Season jediným stlačením krásne prevonia priestory vášho interiéru. Vďaka jeho okamžitému účinku si môžete vychutnať príjemnú vôňu hneď vo chvíli, keď to potrebujete.

Vlastnosti:

  • ovocná vôňa
  • korenená aróma
  • vianočná aróma

Použitie:
Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pokiaľ sa náplň produktu stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou. Obsahuje extrémne horľavý aerosól. Chráňte pred horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi tepla. Nádoba je pod tlakom, môže sa pri zahriatí alebo pri porušení obalu roztrhnúť. Sprej je vhodný na prevoňanie menších priestorov. Postupujte podľa priloženého návodu.

Zloženie

Zloženie
červené jablko, škorica
Charakter bytovej vône
korenistá, ovocná

O značke Bath & Body Works

Bath & Body Works – to je láska na prvé privoňanie. Jedna z najväčších amerických kozmetických značiek sa špecializuje na telovú kozmetiku a bytové doplnky tých najúžasnejších vôní. Vždy vyhľadáva najzaujímavejšie trendy a neodolateľné vonné kombinácie, ktoré spríjemnia každý váš deň.

Filozofiou Bath & Body Works je vylepšovať celkovú pohodu ľudí pomocou jednoduchých príjemných rituálov každodennej osobnej starostlivosti. Na tento účel značka vytvorila širokú škálu kozmetických prípravkov s originálnymi vôňami. Telová kozmetika Bath & Body Works je navyše navrhovaná v spolupráci s renomovanými parfumérskymi majstrami.

Veľmi obľúbené sú aj sviečky Bath & Body Works, ktoré v každej domácnosti vykúzlia jedinečnú a komfortnú atmosféru. Moderný a hravý dizajn sviečok navyše skvelo doplní každý interiér.

Prevoňajte si aj vy svoj deň voňavými produktmi značky Bath & Body Works.

Recenzie Bath & Body Works ’Tis the Season

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!