Prejsť na hlavný obsah

Tutoriál: Naučíme vás svadobné líčenie s červeným rúžom. Nikto z vás nespustí oči!

11. 4. 2024

Iva Davies

Čítanie na 3 minúty

Chystáte sa na svadbu a premýšľate nad svadobným líčením a účesom? Vystúpte z davu a vyskúšajte červené pery a hladký drdol. Červený rúž dodá vášmu svadobnému líčeniu jedinečnosť a uhladený drdol zase sofistikovanosť.

Či už sa rozhodnete pre tradičný červenýoranžový, alebo tmavo-vínový rúž, výrazné pery vám dodajú sebaistotu a zaistia, že z vás okolie nespustí oči. A nemusíte sa vôbec báť, existujú matné rúže, ktoré sa pri bozku ani nehnú. 

Ako na svadobné líčenie s červenými perami?

1.Pleti dodajte hydratáciu pomocou sérapodkladovej bázy. Ak chcete vyzerať naozaj odpočinuto, vyskúšajte kombináciu séra MAC Cosmetics Hyper Real Serumizer a bázy Yves Saint Laurent Touche Éclat Blur Primer. Pokožke dodajú sviežosť a jas a make-up bude skvele držať.

2.Make-up Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow pleť zjednotí. Pridajte korektor a zafixujte sypkým púdrom, ktorý zaručí výdrž celého make-upu, ale nevytvorí na tvári masku. 

3.Bronzerom podtrhnite svoje rysy, rozjasňovačom rozžiarte hranu nosa, srdiečko pier a vrch lícnych kostí. Vašim líčkam vráti farbu lícenka v neutrálnom odtieni alebo jemne ružová. 

4.Obočie vyplňte ceruzkou na obočie a zafixujte riasenkou na obočie.

5.Na oči vám stačí pridať trochu lesku. Vyskúšajte tekuté očné tiene Lancôme Idôle Tint v odtieni sunburst. Môžete ich aplikovať prstom a potom štetcom vytieňovať do stratena.

6.Do rias vykreslite tenkú linku fixou Clinique High Impact™ Easy Liquid Eyeliner.

7.Nalepte si umelé riasy. Vyskúšajte trsové, môžete použiť niekoľko dĺžok – najkratšie do vnútorného kútika oka a najdlhšie do vonkajšieho. Na záver naneste niekoľko vrstiev vodoodolnej riasenky Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Waterproof

8.Pery opatrne vyplňte tekutým rúžom MAC Cosmetics Powder Kiss Liquid Lipcolour v odtieni M·A·Csmash. Začnite od stredu a postupne vykresľujte kontúry. Aplikátor rúžu vás pekne povedie, ale pokojne si môžete pomôcť štetčekom na peryKontúrovaciu ceruzku  v tomto prípade nebudete potrebovať, rúž drží a nerozpíja sa. Ale ak kontúrku chcete použiť, pokojne ju, samozrejme, použite. 

9.Celý make-up prestriekajte sprejom Estée Lauder Set+Refresh Perfecting Makeup Mist, ktorý zaručí, že sa nepohne vo dne ani v noci.

Na dokonalý svadobný make-up potrebujete

Ako na hladký svadobný účes

Rozviaty účes pre nevestu je skvelý, ale vlny nemusia vydržať celý deň a voľný drdol s pramienkami okolo tváre môže byť trochu otravný. Prečo teda nevyskúšať ako svadobný účes drdol, ktorý je úplne hladký a vydrží všetko. Predsa len si však vlasy zvlňte kulmou alebo žehličkou, sú potom poddajnejšie a lepšie sa tvarujú. 

Nad čelom si môžete urobiť cestičku, alebo si vlasy sčešte dozadu. Stiahnite ich do nízkeho copu, ktorý potom začnete zamotávať do požadovaného tvaru a prichytávať k hlave sponkami. Keď budete mať hotovo, ešte pre istotu pridajte pár sponiek a výsledok prelakujte lakom na vlasy

Tak čo, zaujalo vás svadobné líčenie s červenými perami a hladký drdol pre nevestu? Ak si ešte stále neviete rady, naše video vám pomôže.