Prejsť na hlavný obsah

Tutoriál: Grunge make-up. Vráťte sa make-upom do deväťdesiatok

7. 9. 2023

Iva Davies

Čítanie na 2 minúty

Všetky trendy sa cyklicky vracajú, takže netrvalo dlho a deväťdesiatky sú späť. S týmto drzým štýlom sa ponoríte do sveta temnej rebelskej krásy! Zistite s nami, ako najlepšie grunge make-up vytvoriť.

Od dymových očí po hnedý rúž – grunge make-up vám umožní experimentovať a ukázať svoju umeleckú stránku. Vylepšite si make-up hru týmto lookom, ktorý vás hneď vráti späť v čase.

Ako na grunge make-up:

  1. Pleť zjednoťte make-upom alebo tónovacím krémom, nedostatky zakryte korektorom a napudrujte. Líca zvýraznite lícenkou.
  2. Oči orámujte čiernou ceruzkou na oči Max Factor Kohl Pencil. Nezabudnite začierniť aj vnútornú linku oka. S ceruzkou sa vôbec nemusíte snažiť, budete ju tieňovať.
  3. Celé oko vytieňujte ceruzkou Nudestix Magnetic Matte v odtieni Cocoa. Rozotrite ju prstom do stratena. Líčenie očí musí byť fakt výrazné, takže pokojne vrstvite čiernu a hnedú ceruzku na seba a získate extra grunge look. Nezabudnite na spodné viečka.
  4. Pery si obkreslite ceruzkou na pery MAC Cosmetics Lip Pencil. Rúž sa vám potom nebude rozpíjať.
  5. Rúžom MAC Cosmetics Powder Kiss Liquid Lipcolour vykreslite pery. Nebojte sa pery aj trochu pretiahnuť, aby vyzerali plnšie.
  6. Výrazné, superčierne mihalnice zariadi Clinique High Impact™ Zero Gravity Mascara. Nebojte sa ju naozaj navrstviť.

Čo na grunge make-up potrebujete

S grunge make-upom urobíte okamžitý dojem. Skúste ho podľa nášho videa!