BH Cosmetics Be...by BubzBeauty

paletka očných tieňov

2×
BH Cosmetics Be...by BubzBeauty paletka očných tieňov
BH Cosmetics Be...by BubzBeauty paletka očných tieňov
BH Cosmetics Be...by BubzBeauty paletka očných tieňov
8 g

Kód: BHC2116 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Darček pre vás
Kúpte si akékoľvek produkty z kategórie pleť alebo líčenie minimálne za 29 € a v košíku si môžete vybrať z niekoľkých produktov na čistenie pleti z kolekcie Saffee.
BH Cosmetics Be...by BubzBeauty
8 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky BH Cosmetics Be...by BubzBeauty

Paletka na líčenie očí BH Cosmetics Be...by BubzBeauty vám otvorí možnosti vytvárania tých najúžasnejších variácií očného make-upu.

Vlastnosti:

  • ľahko sa nanáša
  • má dlhotrvajúcu výdrž
  • umožňuje veľmi rozmanité líčenie

Zloženie:

  • farebné pigmenty – vytvárajú dlhotrvajúcu sýtu farbu tieňov
  • zrkadielko

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

O značke BH Cosmetics

BHcosmetics – to sú luxusné pestrofarebné paletky, ktoré si za veľmi krátku chvíľu získali priazeň žien po celom svete! Farebné odtiene paletiek BHcosmetics sa vyznačujú mimoriadne kvalitnou pigmentáciou, skvelou priľnavosťou k pleti a dlhodobou výdržou bez rozmazania. S dekoratívnou kozmetikou BHcosmetics tak môžete dosiahnuť skutočne profesionálneho nalíčenia!

Dekoratívne paletky BHcosmetics sú veľmi luxusné a majú praktické zrkadielko pre jednoduché líčenie. Z pestrých odtieňov všetkých možných farieb si môžete pohodlne každý deň vybrať ten správny odtieň pre vaše nalíčenie. Hravo tak vykúzlite extravagantný i prirodzený štýl.

Okrem jedinečných paletiek ponúka značka BHcosmetics tiež rúže, maskary, púdre a ďalšiu skvelú dekoratívnu kozmetiku! Luxusnú značku BHcosmetics používajú na líčenie tiež profesionálni vizážisti. Doprajte si skutočnú kvalitu a dokonalé nalíčenie s jedinečnými paletkami BHcosmetics!