Bioderma Sensibio

Kolekcia Biodema Sensibio obsahuje produkty na pleť aj na telo, či doplnky líčenia. V starostlivosti o pleť patrí značka Bioderma k absolútnej svetovej špičke. V ponuke notino.sk nájdete pleťové vody na odlíčenie a čistenie, produkty vhodné na starostlivosť o očné okolie, pleťové masky či kozmetické darčekové sady.

Prečítajte si viac o kolekcii Bioderma Sensibio.

Máte vybrané
  • Sensibio
Filter
cenové rozpätie

Typ pleti
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   12
  •   4

Bioderma Sensibio

Bioderma Sensibio je kolekcia značky Bioderma určená pre citlivú pokožku, ktorá sa prejavuje pocitmi horúčky v pleti a začervenaním. Ľahko sa dehydratuje a následná suchosť automaticky vedie k nepríjemným pocitom. V závislosti od príčiny, závažnosti a stupňa citlivosti, ponúka Bioderma Sensibio kombináciu účinných látok s vhodným zložením. Značka sa stala priekopníkom v oblasti micelárnej vody. Výrobky Sensibio sú vhodné pre všetky citlivé a reaktívne typy pleti so zníženou toleranciou.

Celá kolekcia Sensibio obsahuje nielen produkty na pleť, ale aj na telo, či ako doplnok líčenia. Čo sa týka starostlivosti o pleť, na výber sú produkty Bioderma pleťové vody na odlíčenie a čistenie, produkty vhodné na starostlivosť o očné okolie, pleťové masky či kozmetické darčekové sady. 

Bioderma micelárna voda

Bioderma má v svojej kolekcii Sensibio micelárne vody pre citlivú pleť, pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu aj pre suchú až veľmi suchú pleť. Micelárna voda Bioderma nielen že upokojuje pleť, ale dokáže aj prechádzať nepríjemnému akné a zmierniť jeho dôsledky. Vďaka šetrnému zloženiu je vhodná pre všetky typy pleti.

Bioderma Sensibio H2O

Táto micelárna čistiaca a odličovacia voda rešpektuje krehkosť citlivej pokožky. Bioderma Sensibio 500 ml micelárna voda je dokonale kompatibilná s kožou. Je bez vône, bez alkoholu a neobsahuje fenoxyetanol. Vyrobená je tak, aby vyhovovala potrebám podráždenej a začervenanej pokožky. Pri čistení upokojuje a ochladzuje. Odstraňuje nečistoty pomocou micel, ktoré ich mikroemulgujú a zachovávajú tak rovnováhu pokožky. Pridané účinné látky zabraňujú podráždeniu, vďaka čomu sa pokožka okamžite cíti svieža a dokonale čistá. Vhodná je na odstránenie akýchkoľvek makeupov aj vodeodolnej riasenky.

Bioderma Sensibio H2O 500 ml micelárna voda zaručuje vynikajúcu kožnú a očnú toleranciu. Testovaná bola pod oftalmologickým dohľadom. Nepotrebuje oplachovanie a používať ju môžete každodenne, ráno a večer. V jej zložení nájdete uhorkový extrakt, extrakt zo zlatej riasy a tri druhy prírodných cukrov.

Bioderma Sensibio AR

V kolekcii Bioderma Sensibio AR nájdete rôzne typy pleťových krémov. Ide predovšetkým o pomoc pleti, náchylnej na začervenanie. Čo sa týka produktov, vybrať si môžete upokojujúci, ale aj tónovací pleťový krém pre citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu. Nájdete tu aj Bioderma Sensibio AR BB krém, ktorý zmatňuje a zjednocuje pokožku. Najdôležitejšou zložkou je inovatívny patent Rosactiv, pomáhajúci proti oslabeniu kožných kapilár, zdrojov začervenania. Ďalej sa v zložení nachádza enoxolón, alantoín a kanola. Je to kombinácia intenzívnych upokojujúcich činidiel, ktoré okamžite znižujú pocit tepla v pokožke. Patentovaný prírodný komplex DAF zvyšuje prah tolerancie pokožky. Glycerín a repka hydratujú, posilňujú funkciu bariéry a poskytujú skutočný komfort pokožky.

Bioderma Sensibio DS+

V tejto rade kolekcie Sensibio nájdete upokojujúci Sensibio DS+ krém aj čistiaci krém pre citlivú pokožku. Upokojujúci Bioderma Sensibio DS+ krém je hydratačný s ľahkou textúrou. Je navrhnutý pre problémovú pleť do seboroickou dermatitídou, zápalovým ochorením kože, vedúce k vyrážkam a tvorbe šupiniek. Jeho upokojujúce zloženie pôsobí na zmiernenie začervenania a zjemnenie pokožky pomocou protizápalového účinku. Sensibio DS+ upokojujúci čistiaci krém využíva cielené pôsobenie na zlepšenie procesu hojenia pokožky, zatiaľ čo patentovaný prírodný DAF komplex zvyšuje prah tolerancie pokožky. Jeho príjemná, nemastná gélová štruktúra poskytuje okamžité pohodlie. Ide o hypoalergénny krém bez vône. Rovnaké účinky má aj čistiaci gél pre citlivú pleť.

Bioderma Sensibio Gel Moussant

V starostlivosti o pleť značky Bioderma nájdete aj upokojujúci čistiaci a odličovací gél Sensibio Gel Moussant. Aktívna zložka, napodobňujúca štruktúru pokožky, má schopnosť obnovovať a zvlhčovať. Neobsahuje mydlo, parfumáciu ani farbivá a je dokonale vhodný na šetrné odstránenie makeupu. Dostupný je ako 100 ml a 200 ml.

Bioderma Sensibio Light

Jedným z produktov Bioderma pre každodenné použitie je aj krém Bioderma Sensibio Light. Krém zabezpečuje hydratačné ošetrenie, ktoré biologicky posilňuje odolnosť pokožky voči vonkajším vplyvom a zvyšuje prah tolerancie citlivej pokožky. Nový biologický patent Toléridine™ zastavuje produkciu zápalových molekúl.  Ďalšími zložkami sú aj glycerín a xylitol, upokojujúce pocity tepla a zaisťujúce pohodlie pokožky.

Bioderma očný krém

V produktoch na starostlivosť o očné okolie môžete nájsť Sensibio Bioderma očný krém, ktorý okamžite hydratuje a upokojuje pocity nepohodlia a podráždenia v oblasti očí. Jeho ďalším účinkom je zjemnenie vrások. Prielomový Toléridíne™ komplex zabraňuje zápalovým molekulám spôsobovať podráždenie a začervenanie. Kofeín, slúžiaci na zníženie opuchov a vakov pod očami, výborne dopĺňa kyselina hyalurónová, ktorá vyhladzuje jemné línie a obnovuje mladistvý vzhľad i pevnosť pokožky.

Kolekcia Sensibio značky Bioderma ponúka produkty na čistenie pleti, upokojenie, hydratáciu, ale aj proti tmavým kruhom, starnutiu a na výživu pokožky. Vhodné sú pre všetky typy pleti, od normálnej až po zmiešanú a citlivú.