BiodermaPhotoderm Max Make-Up opaľovacie mlieko pre intolerantnú pokožku SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Make-Up opaľovacie mlieko pre intolerantnú pokožku SPF 50+
Bioderma Photoderm Max Make-Up opaľovacie mlieko pre intolerantnú pokožku SPF 50+
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: BIR0777

Ochranný opaľovací prípravok je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.

Vlastnosti:

  • chráni kožu pred UVA aj UVB žiarením
  • pôsobí preventívne proti starnutiu pokožky
  • predchádza vzniku alergických reakcií zo slnka
  • ľahko sa rozotiera a nezanecháva mastný film

Použitie:
Aplikujte ochranné prostriedky v dostatočnom množstve a opakovane. Na udržanie ochrany aplikáciu opakujte, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom.

Kompletné zloženie

LAMINARIA OCHROLEUCA-EXTRAKT, (4S)-2-METHYL-1,4,5,6-TETRAHYDROPYRIMIDIN-4-CARBONSÄURE, MANNITOL, GLYCEROL, TRIGLYCERIDE, MITTELKETTIGE, OCTOCRILEN, 2,2'-METHYLENBIS(6-(2H-BENZOTRIAZOL-2-YL)-4-(1,1,3,3-TETRAMETHYLBUTYL)PHENOL), AVOBENZON, 2,4-BIS[4-(2-ETHYLHEXYLOXY)-2-HYDROXYPHENYL]-6-(4-METHOXYPHENYL)-1,3,5-TRIAZIN Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Dôležité upozornenie

Pred slnením naneste opaľovací prípravok. Na zachovanie ochrany nanášanie prípravku často opakujte, najmä po potení, plávaní alebo osušení uterákom. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Kojencov a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Celý text

Vlastnosti

Konzistencia
mlieko
Typ pokožky
citlivá
Ochranný faktor
veľmi vysoká ochrana (SPF 50+)

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!